Moda ve Kombin Önerileri

Özel Günler İçin Rahat Mini Elbise Modelleri

02.08.2017
1.216
Özel Günler İçin Rahat Mini Elbise Modelleri

Özel Günlerde Giyilecek Mini Elbise Modelleri ve Kombinleri

Bu yıl havaların ısınmasıyla beraber doğanın canlı renkleri kıyafetlere de yansıdı. Aynı zamanda sıcak yaz günlerinde kadınlar, kadınsı elbise formlarının yanı sıra, rahatlığı sebebi ile mini elbise modelleri tercih edilmektedir. Siz de mini elbise seçerek sıcak yaz günlerini atlatabilirsiniz. Özellikle de bu yıl ön planda olan mini modelleri sizlerle paylaşacağız.

Özel Günler İçin Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Bu sezonun trendleri arasında çiçek desenli elbiseler yer alıyor. Uçuş uçuş ve ince kumaşlarla hazırlanmış farklı desende çiçekli mini elbiseler güzel olmasının yanı sıra size tarz ve modern bir hava da katar.

Bu elbise modelini ister dar  ister belden bollaşan hareketli bir elbise seçin. Bunların arasında da en çok sevilen belden bollaşan hareketli modellerdir. Çiçek deseninin yanı sıra bu yıl oldukça renkli, cıvıl cıvıl mini elbiseler ön planda.

Özel Günler İçin  Siyah Elbise Modelleri

Şüphesiz siyah elbiseler kadınların vazgeçilmezi. Her zaman sevilen ve kullanılan bir renktir.

Gel gelelim ki cidden siyahın asaleti çok harika değil mi? Dolabınızda siyah elbise varsa şanslısınız. Siyah elbiselerde en çok sevilen model, aşağıya doğru dar inen klasik modellerdir.

Siyah mini abiye elbise modellerinizi çok rahat şekilde de kombinleyebilirsiniz. Her renkte ayakkabı ve aksesuarla kullanabilirsiniz.

Özel Günler İçin Gösterişli Abiye Elbise Modelleri

Ben gösterişli, ışıltılı elbiseler seviyorum diyorsanız, dantelli taş aksesuarlı, parıltılı kumaştan yapılmış elbiseler sizin için tasarlanmıştır. Prenses abiye elbise modelleri olarak adlandırılan belden itibaren kabarık elbiseler ön plana çıkmaktadır.

Gösterişli abiye elbise modelleri mezuniyetlerde kullanabileceği gibi yakın akraba düğünlerinde de tercih edebilirsiniz.

Fakat aksesuar konusunda sadelikten yana olmanızı öneririm.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.