Çocuk Modası

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri ve Modası

Bebekler için örgü bebek battaniyesi modelleri kullanmak daha sıhhatli. Zira örgü bebek battaniyesi modellerinde çoğu zaman yün ve pamuk malzemeli ip kullanacağınızdan bu örgü bebek battaniyesi modelleri sıhhat açısından tercih edildiğinde yerinde bir karar olacaktır. Bu yazımızda size muhteşem, şirin, mükemmel örgü bebek battaniyesi modellerinden anlatmak istiyoruz.

Öteki örgü bebek battaniyesi modelleri ile ilgili bazı yazılarımızı da bildirmek isteriz. Özdilek battaniye modelleri için , bebek battaniye modelleri için , eğer bebek battaniyesinin yapılışını başka modeller ile görmek isterseniz de yazımız için hazırlamış olduğumuz mükemmel örgü bebek battaniyesi modelleri için ise AŞAĞIDAKİ galerimiz hazır olarak bulunuyor.

Bebek battaniyesi modellerini şiş ya da tığ ile lif gibi çabucak örebilirsiniz şu sebeple küçük ebatları var. İster tığ işi örgü olsun, ister şiş işi örgü olsun bu örgü bebek battaniyesi modellerinin hepsi de birbirinden büyüleyici güzel ve şirin görünüyorlar.

Ayrıyeten aşağıdaki örgü bebek battaniyesi modelleri resimlerinden bazıları o denli da kolay örülmüyor, buna benzer örgü bebek battaniyesi modelleri ise baskılı gibi fotoğraf işlenmiş olan resimli örgü bebek battaniyesi modelleridir. Örnek olarak vapur ve içinde hayvanların olduğu örgü bebek battaniyesi modelleri buna benzer zor örgü olan örgü bebek battaniyesi modellerine örnek olarak verilebilir.

Birbirinden şirin, sempatik örgü bebek battaniyesi modellerini örerken kullandığınız ipe bakılırsa bu örgü bebek battaniyesi modellerini baharlık ya da tam kışlık örgü bebek battaniyesi modelleri haline getirebilirsiniz.

Mesela kalınca ve yün bir ip ile örülmüş olan örgü bebek battaniyesi modelleri daha sıcak tutacağında kış için ideal olacaktır ve buna benzer örgü bebek battaniyesi modelleri, kışlık örgü bebek battaniyesi modelleridir.

Eğer ince bir ip seçerseniz örgü bebek battaniyesi modelleri daha azca sıcak tutar. Hatta baharlık örgü bebek battaniyesi modelleri için, tığ kullanabilirsiniz. Tığ işi örgü bebek battaniyesi modelleri çoğu zaman daha ince oluyorlar ve bahar için münasip örgü bebek battaniyesi modelleri oluyorlar.

Örgü bebek battaniyesi resimleri

Bu örgü bebek battaniyesi modellerine münasip yastık ve çarşaf da ayarlarsanız fazla cici bir bebek nevresimi de elde edebilirsiniz. Bu yukarıda yer almış bulunan örgü bebek battaniyesi modellerinden bazılarında da görebileceğiniz suretiyle, fiyonk ya da kurdele süslemeler de bu örgü bebek battaniyesi modellerini fazla cici gösteriyor. İnci ya da boncuk da örgü bebek battaniyesi modellerini süslemede kullanabilirsiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir