Omuz Dekolteli Elbise Modelleri

Omuz Dekolteli Elbise Modelleri
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 104 kez okundu.

Omuzdan Dekolteli Abiye Elbise Modelleri

Bayanlar için dolaplarında en kolay kombinlenen ve en kurtarıcı parça kesinlikle elbiselerdir. Elbiseler hem daha feminen bir görünüm kazandırırken hem de hazırlanma aşamasını hızlandırmaktadır.

Bazı elbise modelleri bayanların daha kadınsı görünmesini sağlar.

Özellikle omuz dekolteli dantelli abiye elbise modelleri son dönemde en sık tercih edilen tüllü abiye elbise modelleri olarak kadınsı görünmekteki en iyi örnek olarak gösterilebilir.
Omuz dekolteli transparan elbiseler dekolteli abiye elbise modası için şimdiden vazgeçilmez haline geldiler.

Bir çok model ve desende üretilen bu modelleri kullanacak bayanların ise dikkatli olmaları ve kendi vücut tiplerine göre modelleri seçmeleri gereklidir.
Göğüz bölgesinin küçük göründüğünü düşünen bayanlar omuz dekolteli seksi abiye elbise almak istiyorsa bu bölgenin hareketli olduğu elbiseler seçmelidir.

Örneğin bir fırfır ya da üzeri desenli alt kısmı düz bir elbise göğüs bölgesinin daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Beli kalın olan bayanlar için ise göğsün biraz altından olan oturtma bel oyuntusu kazanmalarını sağlayacaktır.

Geniş omuzlara sahip olan bayanların da bu modeli kullanması mümkündür. Bu sayede omuz daha dar görünecektir fakat ince askılı bir model seçmemeleri gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git