Abiye Elbise Modelleri

Omuz Dekolteli Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Omuzdan Dekolteli Abiye Elbise Modelleri

Bayanlar için dolaplarında en kolay kombinlenen ve en kurtarıcı parça kesinlikle elbiselerdir. Elbiseler hem daha feminen bir görünüm kazandırırken hem de hazırlanma aşamasını hızlandırmaktadır.

Bazı elbise modelleri bayanların daha kadınsı görünmesini sağlar.

Özellikle omuz dekolteli dantelli abiye elbise modelleri son dönemde en sık tercih edilen tüllü abiye elbise modelleri olarak kadınsı görünmekteki en iyi örnek olarak gösterilebilir.
Omuz dekolteli transparan elbiseler dekolteli abiye elbise modası için şimdiden vazgeçilmez haline geldiler.

Bir çok model ve desende üretilen bu modelleri kullanacak bayanların ise dikkatli olmaları ve kendi vücut tiplerine göre modelleri seçmeleri gereklidir.
Göğüz bölgesinin küçük göründüğünü düşünen bayanlar omuz dekolteli seksi abiye elbise almak istiyorsa bu bölgenin hareketli olduğu elbiseler seçmelidir.

Örneğin bir fırfır ya da üzeri desenli alt kısmı düz bir elbise göğüs bölgesinin daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Beli kalın olan bayanlar için ise göğsün biraz altından olan oturtma bel oyuntusu kazanmalarını sağlayacaktır.

Geniş omuzlara sahip olan bayanların da bu modeli kullanması mümkündür. Bu sayede omuz daha dar görünecektir fakat ince askılı bir model seçmemeleri gerekmektedir.

Tek Omuz Dekolteli Abiye Elbise Modelleri

Yaz ayının geldiği şu sıralarda vitrinleri tek omuzlu elbise modelleri süslemeye başladı. Tek omuzlular her desen ve renk tonunda çok hoş durmaktadır. Bayanların davetlerde sıklıkla giydiği modeller arasında yerini alır. Uzun tek omuzu dekolteli  elbise modeli tercih ederseniz, etek kısmının kalem ya da balık modeli olmasına dikkat edin. Kısa olanlarında belden büzgülüler harika durur. Sezonun canlı renkleri ile güzel bir kombine yapabilirsiniz. Kolyeden çok küpenin yakıştığı bu tarz modellere ince topuklu ayakkabılarda gayet alımlı hava katmaktadır.

Tek omuz dekolteli abiye elbise modelleri değişik desenleri ile plajları da süsler. Yaz gecelerine ayrı hava katan bu modelleri herkes tercih etmektedir. Renklerin canlılığı ve desenlerinin güzelliği bu tarz kıyafetlerin seneye de beğenileceğini göstermektedir.

Tek omuzlu elbise modellerinde özellikle kış aylarında sade renklerden yana tercihinizi kullanın. Yaz gecelerinde ise istediğiniz renk tonları ile uyum yapabilirsiniz.

Modeller ince çizgili ya da düz renklerle değişik görüntüler yapar. Nişan ya da düğün davetlerinizde seçeceğiniz uygun elbise modelidir.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu