Yararlı Bitkiler

Neler Cinsel Gücü Arttır, Cinsel Performans Artıran Bitkiler

Başlıkta da değindiğim gibi cinsel performansı artıran yiyeceklerden söz etmeye çalışacağım. Yaptığım araştırmalar kendi deneyimler sonucu bazı gıda maddelerinin cinsel güç etkisi yaptığını gördüm.

Bunlardan herkesin bildiği bir avuç fındık iyi gelir olayını saymıyorum benim diyeceklerim daha farklı. Mesela pek çok kimse karpuzun doğal bir cinsel güç artıran besin olduğunu bilmez.

Atom diye tabir edilen kaysı, fıstık ve fındık birleşiminden meydana gelen enerji topları var ya bir kutu malum ilaca değerdir.

Şimdi ilaç içip kalp krizi geçireceksiniz ne gerek var bu tür durumlara.

Bu doğal gıdalarımız sağlığımızı hiç bir şekilde tehdit etmez.
Piyasada satılan  cinsel gücü arttıran  çok tehlikeli olup ölüm riski oranı %70 olan bir haptır. Bu cinsel gücü arttırıcı hapın satışı ülkemizde yasak olmasına rağmen izmir de bu hapı yasal olmayan yollarla ülkeye sokan insanlar vardı. Ancak bu insanların yakalanmasıyla cinsel güç artıran ilaçlar kanunsuz satışına son verilmiş oldu.

Bir çok insanın ortak problemi olan cinsel performans eksikliği bazı bitki ve çeşitli gıdalarla sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu yazımda sizinle cinsel performans artırıcı bitkilerden ve gıdalardan söz etmeye çalışacağım.

İşte cinsel performansı arttıran besinler ve bitkiler:

** 30 gram anason, 10 gram sinemaki, 2 kilo suda 20 dakika kaynatılıp, sabah akşam 1 bardak içilir.
** Isırgan tohumu toz haline getirilir. Günde 8-10 gram inek sütüyle birlikte içilir.
** Bir bardak kaynar suda, 4-10 gram maydanoz tohumu 10 dakika bekletilerek günde 2-3 kez içilir.
** Keten tohumu toz haline getirilir, karabiber ile beraber balla macun yapılıp yenir.
** Taze cevizler balla yenir.
** 1 bardak kaynar suya, 2 gram papatya konulur. 10 dakika bekletilip günde 1 bardak aç karna şekerle tatlandırılıp içilir.
** 1 bardak suya 10 gram parçalanmış keçi boynuzu meyvesi konulup 10 dakika kaynatılıp günde 3-5 bardak yemek aralarında içilir.

Kaynak:
Kozmik bilim ışığında şifalı bitkiler kitabı
Prof. Dr. Ahmet Maranki


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu