Ne Giyeceğinizi Bilemediğinizde Yapabileceğiniz Kombinler

Ne Giyeceğinizi Bilemediğinizde Yapabileceğiniz Kombinler
1 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 104 kez okundu.

Her zaman kombin yapmak, doğru parçaları seçmek için yeterli zamanımız olmayabilir. Bir yerlere yetişme telaşıyla ne giyeceğimize karar vermek çok zor olabilir. Bu zamanlarda fazla düşünmek zorunda kalmayacağımız üzerimize geçirdiğimiz gibi çıkabileceğimiz kombin önerileri isteriz. Aşağıda yer alan kombin önerilerine göz atabilirsiniz.

Tek Renk Giyinin
Eğer hemen çıkmanız gerekiyor hem de özenli şık görünmek istiyorsanız günü kurtarmak adına tek renk giyinin. Tek renk kıyafetler hem sizi olduğunuzdan uzun, zayıf hem de şık gösterecektir. Tek renk tercih ettiğiniz için renk uyumu gibi sorunları düşünmek zorunda kalmazsınız. Böylece hem şık hem de özenli görünürsünüz. Tek renk giyinmek her zaman kurtarıcıdır, mutlaka kombinlerinizi buna göre seçin. Çok hızlı bir şekilde evden çıkabildiğinizi göreceksiniz.

Dolabınızda Mutlaka Siyah, Vücudunuzu Toplayan Bir Tayt Bulundurun
Siyah tayt kadınların dolabının vazgeçilmez, hayat kurtarıcı bir parçasıdır. Siyah taytın üzerine bir kazak, sweet, tişört ne isterseniz giyebilirsiniz. Eğer biraz daha şık olmanız gerekiyorsa bir kazak ya da triko tercih edebilirsiniz. Eğer okula gidiyorsanız veya arkadaşlarınızla buluşmanız gerekiyorsa düz renk bir sweet giyerek evden çıkabilirsiniz.

Uzun Hırkaları Küçümsemeyin
Her kadının dolabında uzun hırka bulunmaz, kadınlar genelde uzun hırkaları sadece uzun boylu kadınların giyebileceğini düşünür fakat aslında öyle değildir. Her kadın boy uzunluğuna uygun boyda hırka tercih etmelidir. Orta boylarda bir kadın dizin altında değil, biraz daha üstünde hırkalar tercih etmelidir. Hırkanın içine alt ve üst aynı renk olacak şekilde üzerinize sadece uzun hırkanızı giyerek evden çıkabilirsiniz. Altınıza da klasik bir bot seçerek kombinizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde bakımlı, şık ve saatlerce uğraşılmış gibi duran bir görünüme sahip olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git