Mutfak Dekorasyon Önerileri

Mutfak Dekorasyon Önerileri
7 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 138 kez okundu.

Evimizin en çok kullanılan alanlarından birisi mutfak ve biz kadınların yatak odasından sonra en çok önem verdiğimiz zaman harcadığımız alanlardan birisi. Mutfak Dekorasyon Önerileri sizin gönlünüzü fet edecek…

Mutfak dekorasyonu kapsamında ilk detay biz kadınlar için her zaman Yemek Masaları olmuştur. Fakat en önemli olanı ise mutfağın bütünü yani uyumu. Mutfak evimizin özel alanlarından biri olduğu için her şeyi bir birine uymak zorunda. Bunun için mutfaklarımızda her zaman renk kullanımlarına dikkat etmeliyiz. Bir birinden farklı renkler inanın mutfağınızın görünümüne zarar verecektir, bundan dolayı en ufak ayrıntıya bile dikkat vermelisiniz.

Örneğin dolaplarınızı beyaz veya bej renkleri ile tasarlanmışsa mutfağınızda ki her şey bu renklere yakın bir renk olmalıdır. Düşünün beyaz renk olan dolaplarınızı, buzdolabınızı ve bunların yanında kırmızı ocak setleri, mavi halılar bir birine karışan bu renkler anlatırken bile insana kaba geliyor değil mi? Bunun için her zaman renk seçimlerine dikkat etmelisiniz. Modellere göre renk uyumu sağlamalısınız her renk bir birine mutlaka yakın olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git