Moda Topuklu Ayakkabı Modelleri

Moda Topuklu Ayakkabı Modelleri
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Trend Topuklu Ayakkabı Modası ve Modelleri

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri de topuklu ayakkabılardır. Kadınların birçoğu topuklu ayakkabı giymekten pek hoşlanmasa da büyük bölümü için topuklu ayakkabı olmazsa olmazlar arasındadır.

Birbirinden farklı desende ve boyda abiye topuklu ayakkabı modelleri kadınlar için adeta bir tutkudur.

topuklu-ayakkabi-modelleriŞık bir topuklu ayakkabı ile kadınların kendilerine olan özgüvenleri geliyor ve tüm dikkatleri üzerlerin de toplayabiliyorlar.

Kadınlar her ne kadar topuklu ayakkabıdan vazgeçemese de bazı ayakkabılar oldukça can yakabiliyor.

Bu nedenle topuklu ayakkabıların acı vermesinin önüne geçebilmek için ayakkabıların aynı zamanda rahat olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir.

topuklu-ayakkabi-modelleri-2017Abiye giyim için topuklu ayakkabı modelleri arasında birbirinden şık modeller kadınları adeta büyüleyecektir.

Özellikle bir zamanların modası olan zımbalar bu sezon yerini çok daha narin güzel ayakkabılara bırakıyor. Stiletto bu yılın da vazgeçilmez topukluları arasında yer almaktadır.

Özellikle stilettolardaki çiçek desenleri bu sezonun şık modelleri arasında yer almaktadır.

2017-topuklu-ayakkabi-modelleriGeçen sezonun trendlerinden olan neon ayakkabılar bu yıl yerini soft renklere bırakıyor.

Özellikle soft maviler ve ten renkleri bu sezonun en çok tercih edilen renkleri arasında yerini alacaktır. Aynı zamanda bu sezon dolgu topuklar da ön planda olacak.

Puantiyelerin hâkim olduğu lacivert renkleri sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alacağa benziyor. Moda ile  birlikte topuklu ayakkabı renklerinde en çok tercih edilenler arasında haki yeşili de yer alıyor.

Özellikle sarı kahverengi ve kombinler ile oldukça uyumlu olan bu renk pek çok bayanın gözde renkleri arasında yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git