Moda Olan Bayan Ayakkabı Modelleri

Moda Olan Bayan Ayakkabı Modelleri
3 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 328 kez okundu.

En Güzel Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanların giyimlerinde en çok dikkat ettikleri ürünlerin başında ayakkabıları gelir. Bayan ayakkabı modelleri yeni yıla daha girmeden önce belli oldu. Ünlü modelistlerin kalemlerinden çıkan ayakkabı modelleri üretilip podyumlarda sergilendi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda da farklı tarza sahip kadınlar için sunulan çeşitli modeller mevcut. Şıklığına önem verenler, şıklığı kadar rahatlığının da peşinde olanlar, farklı ve her zaman sıra dışı görünümü ile dikkatleri üzerlerine çekmek isteyenler… Tüm farklı isteklere yanıt verebilecek Trend ayakkabı trendleri ile karşınızdayız.

Topuksuz Topuklu Ayakkabı Olur mu?

Topuksuz Topuklu Ayakkabılar

Topuksuz Topuklu Ayakkabılar

Bayan ayakkabı modelleri arasında çok ilginç bir seçenek var. Genellikle bahar aylarında kullanılması mümkün olan b u ayakkabılar topuksuz topuklu olma özelliğine sahip. Bildiğiniz topuklu ayakkabılarda, ayağınızın topuk kısmı dışarıda kalacak şekilde dizayn edilmiş olan bu ayakkabılar farklı görünümleri ile bu yıla imzasını atacak gibi görünüyor.

Spor Ayakkabı Modelleri

2018 Spor Ayakkabı Modelleri - Dokulu Spor Ayakkabılar

2018 Spor Ayakkabı Modelleri – Dokulu Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabı modellerinde en çok dikkat çeken özellik dokulu ayakkabı kullanımı olarak karşımıza çıkıyor. Dokulu yapıları gereği bu yıl ayakkabılarımız çok çabuk kirlenecek. Ama iyi ki bu kumaşa sahip ayakkabıların makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilme özellikleri var. spor ayakkabı trendleri çerçevesinde bir ayakkabı satın almak istiyorsanız özel dokulu üretim ayakkabılara yönelmenizi tavsiye ederiz.

Rahat, Sade ve Şık Ayakkabılar Bu Yılın Trendleri Arasında

Rahat, Sade ve Şık Ayakkabılar 2018 Trendleri Arasında

Rahat, Sade ve Şık Ayakkabılar 

Dolgu topuk modası 2018 yılında da sürüyor. Ayakların ağrımasına son getiren bu topuk seçeneği sayesinde şık olduğunuz kadar rahat duruşunuza da kavuşma imkanına sahip olabileceksiniz. Üstelik sadece kış aylarında kar ve buzlanma olaylarında olası sakatlıkları önlemenin yanı sıra bahar aylarında da aynı konforu sürdürebileceksiniz. Sadelik, şıklık, esneklik ve rahatlık arayan tüm bayanların buluşma noktası olacak olan bu ayakkabılar sizlerin de seçimleriniz arasında olabilir.

İş Kadını Ayakkabı Modellerinde Leopar Esintisi Döndü

2018 İş Kadını Ayakkabı Modellerinde Leopar Esintisi

İş Kadını Ayakkabı Modellerinde Leopar Esintisi

Uzun yıllardır leopar desen ayakkabı modasından uzak kalmıştı. Ancak  bayan iş ayakkabı modelleri arasında sıklıkla karşılaşacağız. Farklı boyuttaki çalışmaları ile elde edilmiş olan leopar desenler, iş kadınlarının gardıroplarında olmazsa olmazlar arasında yer alacak gibi görünüyor. Elbette ki sizler leopar desenden nefret ediyor olabilirsiniz. Diğer bir iş kadını ayakkabı trendi ise büyük fiyonklu ayakkabılar olacak. Bilginize.

Özel Gün Ayakkabıları

2018 farklı ve Özel Gün Ayakkabıları

 farklı ve Özel Gün Ayakkabıları

Resimde gördüğünüz kırmızı topuklu ve çok süslü olan ayakkabı, düğün ayakkabısı modelleri arasında oldukça trend olacak. Süslü bayanlar, tüm süslerinizi takıp takıştırmanın zamanı geldi. Düğünü olacak bayanlardansanız ve süslü, bol aksesuarlı giyimi seviyorsanız mütevazı olmak için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Çünkü bu yıl takıp takıştırmak çok moda. Hatta ayakkabı modellerinde bile…

Süslü ayakkabılar moda dedik. Botlarda bile desen çalışmalarının ağırlıklı olduğu modelleri görmekteyiz. En sade ayakkabılarda bile ufak da olsa farklı çalışmaların yer aldığı ayakkabı modelleri ile bu yıl çok süslü olacaksınız. Kiminde desen, kiminde toka, kiminde fermuar, kiminde boncuk… Ama hepsinde farklı bir detayın olduğunu fark edeceksiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git