Kadın Modası

Moda Artık “Olduğum Gibi”

Moda konusu ne ilginç bir kavram değil mi? Onunla da onsuz da olmuyor kimi zaman. Kabul etsek de etmesek de modaya uygun olarak giyinmeyen insanlara demode denildiği bir dünyada insanlar ne yazık ki çok da çoğu zaman istedikleri gibi giyinemiyorlar ve ama az ama çok modanın trendlerini bir biçimi ile uyguluyorlar. Yani moda öylesine girmiş durumda yaşamlarımıza.

Zaten herhangi bir mağazaya girdiğinizde de ne kadar kendi stiliniz olursa olsun modanın ana akım trendlerinden birisini almak durumunda kalıyorsunuz ama bu sezon durum biraz daha değişmiş durumda zira bu dönem olduğum gibi giyim modası var ve bu bir sürü insanın beklediği bir moda akımı.

Olduğum gibi moda akımı nedir sorusunun yanıtını bilmeyenler açısından açıklamak gerekir ise adı aslında her şeyi açıklıyor. Kişi kendisini nasıl hissediyor ise aynada kendisini nasıl görmek istiyorsa öyle giyiniyor. Yani tamamen doğallık moda. Ben buyum benim tarzım modunda gelişen bir moda akımı var karşımızda.  Bu moda akımında canınız nasıl istiyor ise öyle giyinebilir hatta kendi modanızı kendiniz yaratabilirsiniz. Son dönemlerde ünlü bir markanın da bu sloganı kullandığının altını çizmekte fayda bulunuyor.

Rahatlığın da ön planda olduğu bir moda akımı var karşımızda. Öyle kasmadan, moda diye düşük belli ürünler, yüksek topuklular giymeden uygulanabilecek bir akım bu. Uyarınıza nasıl gelirse. Eğer bohem bir tarzınız varsa ona göre, etnik bir tarzınız var ona göre, yok ben olduğum gibi kokoş giyinmesi seviyorum diyorsanız ona göre yani kafanıza estiği biçimde takılabilirsiniz. Keza takılar, makyajda da benzer bir durum söz konusu. Ama burada işin püf noktası çok frapan olmamak ve az da olsa moda trendlerinden çok kopmamak


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu