Kombin Önerileri

Mini Etek Modelleri ve Mini Etek Kombinleri?

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden biridir etekler. Hem soğuk kış aylarında hem de sıcak yaz akşamlarında rahatlıkla kullandıkları parçalardandır. Kadını, kadın yapan eteklerdir. Onları daha zarif gösteren, daha şık gösteren bir üründür. Genellikle yaz akşamlarında dizüstü ya da diz altında, uzun, salaş etekler tercih edilir. Kış aylarında ise deri etekler, kadınların vazgeçilmezidir.

En Güzel Kısa Etek Modelleri ve Modası

mini etek | Moda Ve Kombin Önerileri
mini etek

Mağazaları tek tek kontrol ettiğimizde görüyoruz ki bu sene deri etekler ve ekoseli etekler raflarda yerlerini almış bulunmaktadır. Kışın da soğuk havalara inat etek giymekten vazgeçmeyenler, kalın çoraplarla kombin yapıp kendi stillerini yaratıyorlar.

Mini Etek Kombinleri

Kış aylarında da mini etek giymeyi seçenler, ince çoraplar ve uzun çizmelerle kendi tarzlarını oluşturuyorlar. Böylece oldukça şık bir görünüme sahip olabiliyorlar. Pantolon giymekten sıkılanlar için son derece rahat olan etekler, bu sene de kadınların gözdesi olacak.

Aman Kendinizi Üşütmeyin

Kadınlar için etek, her ne kadar kış aylarında da tercih edilmeye devam etse de hasta olmamaya dikkat edilmesi gerekiyor. Uzun ve yünlü külotlu çoraplarla kombin oluşturmak, sağlığınız açısından son derece önemlidir. Ayrıca siyah ve kalın opak çoraplarla da eteklerinizi kullanabilirsiniz.

Uzun Paltolarla Mini Etek Kombini

Mini etek giydiğinizde soğuk havanın etkisini kırmak istiyorsanız, uzun paltoları tercih edebilirsiniz. Uzun paltoları, mini eteklerle tercih ettiğiniz zaman çok hoş bir görünüme kavuşacaksınız.

Hemen hemen bütün markalarda bulabileceğiniz çorap çizmeler, birkaç senedir ilgi çekiyor. Seçtiğiniz herhangi bir etekle kombinlediğiniz çorap çizmeler, sizi daha seksi gösterecektir. Bu şekilde tüm dikkatler üzerinizde olacak bizden söylemesi. Kadife ve deri etekler bu senenin olmazsa olmazları. Hemen harekete geçin. Kendi stilinizi oluşturmak için geç kalmayın.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir