Moda ve Kombin Önerileri

Mango Bluz Modelleri

25.03.2016
701
Mango Bluz Modelleri

Transparan Mango Bluz Modelleri

Kolsuz ve kısa kollu penye bluzlar Mango kadın giyim bluz modelleri koleksiyonunda çok cazip fiyatlarıyla piyasaya çıktı. Tarçın rengi akımı bu markada da devam ettiriliyor.

Dünyaca ünlü Mango giyim markasının yeni bluz modellerinde rahatlık ve şıklık bir araya geliyor. Derin göğüs dekolteli transparan bluz modelleri, karpuz kol bluz modelleri üretilen yepyeni Mango bluzlarda her renk mevcut.

Aralıklı tül ve şifon detaylar müthiş çizgilerle bir araya geliyor. Trend Mango şeffaf bluz modelleri içinde mutlaka beğeneceğiniz bir ürün bulacaksınız. Yaza uygun üzeri meyve desenleri ile kaplı minimal tarzdaki bluzlarla her yere gidebilirsiniz.

Arkadaşlarla buluşurken ya da akşamüzeri deniz kenarında özel bir buluşmada giyilebilir Mango bluzları.

Bu sezon dikkat çeken Mango abiye dekolteli bluz modelleri gösterişten çok sadeliğe dikkat çekiyor. Kadınların doğal güzelliğini pekiştiren bluzlar, penye ve tişörtler hem sade hem keyifli. Son dönemde rahatlık her markada ön planda.

Mango da, V yaka bluz modelleri ve bisiklet yaka bluz modelleri, salaş bluz modelleri, bol formlarda bluz modelleri kullanmayı tercih etmiş. Mango ile bu yıl da iddialı olacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.