Kadın Modası

Mango Bluz Modelleri

Transparan Mango Bluz Modelleri

Kolsuz ve kısa kollu penye bluzlar Mango kadın giyim bluz modelleri koleksiyonunda çok cazip fiyatlarıyla piyasaya çıktı. Tarçın rengi akımı bu markada da devam ettiriliyor.

Dünyaca ünlü Mango giyim markasının yeni bluz modellerinde rahatlık ve şıklık bir araya geliyor. Derin göğüs dekolteli transparan bluz modelleri, karpuz kol bluz modelleri üretilen yepyeni Mango bluzlarda her renk mevcut.

Aralıklı tül ve şifon detaylar müthiş çizgilerle bir araya geliyor. Trend Mango şeffaf bluz modelleri içinde mutlaka beğeneceğiniz bir ürün bulacaksınız. Yaza uygun üzeri meyve desenleri ile kaplı minimal tarzdaki bluzlarla her yere gidebilirsiniz.

2016 Mango Bluz Modelleri 28
Transparan Abiye İçin Mango Bluz Modelleri

Arkadaşlarla buluşurken ya da akşamüzeri deniz kenarında özel bir buluşmada giyilebilir Mango bluzları.

Bu sezon dikkat çeken Mango abiye dekolteli bluz modelleri gösterişten çok sadeliğe dikkat çekiyor. Kadınların doğal güzelliğini pekiştiren bluzlar, penye ve tişörtler hem sade hem keyifli. Son dönemde rahatlık her markada ön planda.

Mango da, V yaka bluz modelleri ve bisiklet yaka bluz modelleri, salaş bluz modelleri, bol formlarda bluz modelleri kullanmayı tercih etmiş. Mango ile bu yıl da iddialı olacağız.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir