Yaşam

Mahalle Teyzesi İtemleri

Eğer ortalama olarak bir Türk vatandaşı iseniz, çoğu zaman mahallenizde birazdan söz edeceğimiz teyzelerden hiç olmazsa bir tane bile olsa vardır. Bu teyzeler, bizlerden yaşça bayağı büyük olan, tontiş ve yeri ulaştığında de tehlikeli ki bilhassa dedikodu mevzusunda ve yeri ulaşınca de hamaratlıktan, birilerinin baş göz olması işlerinden çekinmeyen iyilik yapmayı sever teyzelerimizdir.

Mahalle teyzelerimiz ise çoğu zaman birbirini fazla çağrıştırıyor, Türkiye’nin neresine giderseniz gidin, mahalle teyzelerimizin tarzları, zevkleri, fazla fazla değişkenlik göstermiyor ve hatta boş süre değerlendirme şekillerinden, hamarat ve çalışkan olmalarına, dedikoduyu da fazla sevmelerine kadar, mahalle teyzelerimiz pek fazla ortak yönler taşıyorlar.

Ikimiz de size birazcık da olsun gülümseme sağlayabilmek adına Mahalle Teyzelerinin Ortak Özellikleri, Mahalle Teyzesi İtemleri adlı yazımızı hazırladık ve Mahalle Teyzelerinin Ortak Özellikleri, Mahalle Teyzesi İtemleri galerimiz de bir fazlaca varlıklı. Mahalle Teyzelerinin Ortak Özellikleri, Mahalle Teyzesi İtemleri adını verdik ki ilk olarak item derken neyi kastettiğimizi de izah edelim, bir eşyayı görünce anında aklınıza bir karakter geliyorsa, buna troll web dilinde item kabul edebilirsiniz. Özetlemek gerekirse itemler, kişileri temsil ediyorlar diyebiliriz.

Mahalle Teyzelerinin Ortak Özellikleri, Mahalle Teyzesi İtemleri ise fazla keyifli ve aşina olduğumuz mevzuları ilgilendiriyor. Mahalle Teyzelerinin Ortak Özellikleri, Mahalle Teyzesi İtemlerine örnek vermek istersek de en başta penye bluz modellerini, sonrasında da bu giyim modelinin üstünde bulunan yelekleri sayabiliriz. Mahalle teyzelerimiz bu şekilde giyinmeyi fazla seviyorlar ve yanlarında kesinlikle bir eczane ya da kuyumculuk çantası bulunuyor. Bu çantanın içinde de el işi yapıyorsa oya gibi başlanmış bir el işi görebilirsiniz.

Android olmayan kısaca akıllı telefon olmayan telefonlardan kullanırlar şundan dolayı onlar için arasın ve sesinizi duyayım yeter mantığı geçerlidir. Bu anlamda mahalle teyzelerimizin ergonomik zekaya verdiği önemi görebiliriz. Çoğu zaman babetimsi ve hafifçe dolgu topuklu yüksek olmayan ayakkabı modellerini fazla sever mahalle teyzelerimiz. İsimleri bile birbirine o denli benzer ki şaşırırsınız, aynı isime sahip aynı tarzda ve modelde milyon tane mahalle teyzesi görebilirsiniz. Mahalle Teyzelerinin Ortak Özellikleri, Mahalle Teyzesi İtemleri galerimizi incelerken bir ihtimal anneannenizi kim bilir babannenizi de hatırlayabilirsiniz. Torunlarını fazla seven bu mahalle teyzelerimiz, bizim mürüvvetimiz ile de fazla ilgilenirler, çekirdek çitlemeyi ve dedikodu yapmayı sevdikleri de bir gerçektir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir