Saç Bakımı

Lob-Bob Saç Kesimleri İçin Pratik Modeller

Her ne kadar kadınlar tarafından zor kullanıma sahip saçlar olsa da aslında bu saç kesimleri için birden fazla saç modeli de mevcut. Böylelikle saçlarınızı kısa veya orta boyda kestirmek istiyorsanız tereddüt etmeden kestirebilirsiniz. İşte  lob-bob saç kesimleri için yapımı kolay modeller..

En Kolay lob-bob Saç Kesim Modası ve Modelleri

Ensede Topuz Saç Modelleri

1 bob lob sac kesimleri icin yapimi kolay modeller mini e1506684521468 | Moda Ve Kombin Önerileri
Bu pratik saç modelini birbirinden farklı şekilde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda hemen hemen her koşulda kullanabileceğiniz bir modeldir.

Yarım Toplu Saç Modelleri

2a48d88d a1f2 4fba a88c 73ddcefde1a7 | Moda Ve Kombin Önerileri
Son zamanlar uzun ve kısa saçlı kadınların en çok kullandığı modellerden biri de yarım topuz saçlardır. Özellikle kısa saçlı kadınlar için en ideal saç toplama şeklidir. Bu toplama biçimiyle birbirinden farklı ve güzel saç modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle de fiyonk saç modelleri merak edilen saç modellerinden biri. Bu model için saçların ön kısmının uzun bırakılmış olması gerekir. Çünkü fiyonk yapımında ön saçların uzun olması gerekir.

Fakat kısaysa da önden aldığınız saçlarınızı tam başınızın arkasından birleştirmek yerine daha tepede daha kolay şekilde birleştireceğiniz noktada toplayabilirsiniz.

Örgülü Saç Modelleri

kısa saç modelleri 43 | Moda Ve Kombin Önerileri
Kısa saçlara en yakışan saç modelleri arasında da şüphesiz örgülü saç modelleri gelmektedir.

Özellikle de son zamanlarda çok tercih edilen tepede örgülü yarım topuz saç modelini kolaylıkla saçınıza uygulayabilirsiniz. Birbirinden farklı örgü modelleriyle hoş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Islak Görünümlü Saç Modelleri

islak gorunumlu sac modelleri 18 | Moda Ve Kombin Önerileri
Bu yılın saç trendleri arasında arkaya veya yana doğru taranmış ıslak görünümlü saçlar yer alıyordu. Tokalarla ya da örgülerle saçımla uğraşmak istemiyorum diyorsanız bu saçı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de yuvarlak yüz hattına sahipseniz, saçlarınızın ön kısmına hacim katarak yüzünüzü daha uzun ve zayıf gösterebilirsiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir