Moda ve Kombin Önerileri

Lob-Bob Saç Kesimleri İçin Pratik Modeller

29.09.2017
937
Lob-Bob Saç Kesimleri İçin Pratik Modeller

Her ne kadar kadınlar tarafından zor kullanıma sahip saçlar olsa da aslında bu saç kesimleri için birden fazla saç modeli de mevcut. Böylelikle saçlarınızı kısa veya orta boyda kestirmek istiyorsanız tereddüt etmeden kestirebilirsiniz. İşte  lob-bob saç kesimleri için yapımı kolay modeller..

En Kolay lob-bob Saç Kesim Modası ve Modelleri

Ensede Topuz Saç Modelleri


Bu pratik saç modelini birbirinden farklı şekilde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda hemen hemen her koşulda kullanabileceğiniz bir modeldir.

Yarım Toplu Saç Modelleri


Son zamanlar uzun ve kısa saçlı kadınların en çok kullandığı modellerden biri de yarım topuz saçlardır. Özellikle kısa saçlı kadınlar için en ideal saç toplama şeklidir. Bu toplama biçimiyle birbirinden farklı ve güzel saç modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle de fiyonk saç modelleri merak edilen saç modellerinden biri. Bu model için saçların ön kısmının uzun bırakılmış olması gerekir. Çünkü fiyonk yapımında ön saçların uzun olması gerekir.

Fakat kısaysa da önden aldığınız saçlarınızı tam başınızın arkasından birleştirmek yerine daha tepede daha kolay şekilde birleştireceğiniz noktada toplayabilirsiniz.

Örgülü Saç Modelleri


Kısa saçlara en yakışan saç modelleri arasında da şüphesiz örgülü saç modelleri gelmektedir.

Özellikle de son zamanlarda çok tercih edilen tepede örgülü yarım topuz saç modelini kolaylıkla saçınıza uygulayabilirsiniz. Birbirinden farklı örgü modelleriyle hoş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Islak Görünümlü Saç Modelleri


Bu yılın saç trendleri arasında arkaya veya yana doğru taranmış ıslak görünümlü saçlar yer alıyordu. Tokalarla ya da örgülerle saçımla uğraşmak istemiyorum diyorsanız bu saçı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de yuvarlak yüz hattına sahipseniz, saçlarınızın ön kısmına hacim katarak yüzünüzü daha uzun ve zayıf gösterebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.