Kadın Modası

Koton Bluz Modelleri

En Güzel ve Farklı Koton Bluz Modası

Yüzde yüz pamuklu kıyafetleriyle en büyüleyici giysilerini gözler önüne seren Koton bluz modası ve modellerine  hızlı bir giriş yaptı. Koton bluz modelleri ile her kadın bambaşka bir görünüme kavuşacak. Baharı müjdeleyen bin bir renkteki irili ufaklı çiçek baskılarının yer aldığı Koton bluzları ile neredeyse her tarza bürünebilirsiniz.

Pantolon, etek, şort, salopet gibi parçalarla kombinlenebilir.

Trend Koton bluz modelleri içinde enine çizgiler, etnik desenler, puantiye, kolu dantel kesimli ve lazer kesimli bluzlar, karpuz kollu büzgülü yakalı modeller, yarasa kollar, yakalı modeller, önü bağcıklı önlük görünümlü katlı kesimler ve dahası sizi bekliyor. Koton markası her zamanki yine dopdolu bir koleksiyonla satışa sunuldu.

Koton bluz modelleri kendinize, sevdiklerinize en güzel hediye olacak. Şile bezi ve etnik motifleri birleştiren sıra dışı cazip tasarımlar da yeni modellerde barındırılıyor.

Bu baharın ve yazın en şık kadını olmak için hemen bir Koton mağazasına uğrayın. Kendinizi en güzel göstermenin yollarını burada bulun. Yaza özel beyaz, pembe ve mor tonları harika.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir