Kot Pantolonunuzu Vücut Tipinize Göre Seçin

Kot Pantolonunuzu Vücut Tipinize Göre Seçin
2 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 114 kez okundu.

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin konusu hakkında bilgi vermeden önce şu noktayı anımsamakta fayda vardır. Sadece kadın giyimi değil erkek giyimi de özel önem arz eden bir konudur ve günümüzün metropol erkeği olarak tabir edilen grubu da kendi şıklığına bakımına gereken özeni göstermektedir. O yüzden de birçok insan için vazgeçilmez bir ürün olan kot pantolon seçimi oldukça önemlidir.

Atletik Tipte Olanlar İçin

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin önerisinde eğer kişinin tipi atletik bir tip ise o zaman kot pantolon seçiminde kaslarını ortaya çıkarmak için düz kesimli normal bel yüksekliğinde olan pantolonlar seçilmelidir. Bu konuda yapılan en önemli yanlış dar bedeni saran pantolonların seçilmesidir ama bu oldukça riskli ve her erkekte güzel durmayan bir giyim tarzıdır. Çok düşük bel olan pantolonlardan uzak durulmalıdır.

İnce Bacakları Olanlar İçin

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin deyince bir diğer önerimiz bacakları ince olan erkekler için onların tercihi ise bu noktada Jean kumaşı daha kalın olan bacaklara tamamen yapışmayacak ama dar olan pantolonları seçilmesidir. Böylece fit bir görünüm elde etmek mümkün olacaktır.

Kalın Bacakları Olanlar İçin

Kalın bacaklara sahip olan erkeklerde durum ikiye ayrılmaktadır. Burada eğer kişinin bacak boyu kısa ise düşük belli dar pantolonlar tercih etmelidir. Ama bacak boyu uzun ise o zaman yüksek kesim belli normal kesim pantolonları tercih edebilir.

Renk Seçimi  Konusunda

Kot pantolonunuzu vücut tipinize göre seçin konusunda üstte yer alan bilgileri verdikten sonra renk seçimini konusunda da bir şeyler söylemek gerekir ise kış ayları için kullanım kolaylığı açısından koyu renkler, bahar ayları için açık pastel tonlar tercih edilmelidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git