Kombin Önerileri

Kot Pantolon ile Yapılabilinecek Kombin Önerileri

Kot pantolon hayat kurtarıcı bir parçadır.

Her kadının dolabında mutlaka en sevdiği kot pantolonları vardır. Özellikle de rahatına düşkün bir hanımefendi iseniz sıklıkla kot pantolon ile kombin yapıyorsunuzdur. Bu kombinleri bir tık yukarıya taşımayı her kadın ister.

En Uyumlu Kot Pantolon  Kombin Önerileri

Aşağıdaki kombin önerilerine göz atarak kombinlerinizi düzenleyebilirsiniz.

1)Daha enerjik olmak için  kombin önerileri
Ne zaman o gün ne giyeceğinizi bilemezseniz ve hızlı bir şekilde çıkmanız gerekiyorsa bir kot ve üzerine de kot gömlek giyip çıkın.

Bu kombin hem sizi sportif enerjik ve tek renk kıyafet giydiğiniz için uzun gösterecektir. Eğer dolabınızda kot pantolonunuzla uyumlu kot gömlek yoksa mutlaka edinin.


2)Daha şık görünmek için kombin önerileri
Eğer hem kot pantolon giymek istiyor hem de şıklığınızdan taviz vermek istemiyorsanız; kot pantolonunuzun üzerine şık bir gömlek tercih edebilirsiniz.

Altına seçeceğiniz topuklu bir ayakkabı ile kimse sizden gözlerini alamayacak.

Fakat bu kombin için bir püf nokta var, seçtiğiniz gömlek salaş bir gömlek olsun rahat ve akışkan görünmelidir.


3)Farklı tarzlarda kot pantolonlar denemekten korkmayın.
Genelde hep dar kot pantolonlar tercih ediyoruz, fakat her birimizin vücut şekli farklıdır. Bazen boru paça kot pantolonlar daha çok yakışabilmektedir. Ya da mom jean tarzında yüksek belli kot pantolonlar da kombinize hareket ve farklı bir hava katacaktır. Farklı tarzda bir kot pantolonun üstüne ne giyerseniz giyin hoş duracaktır.


4)Soğuk günler için  kombin önerileri
Soğuk sonbahar kış günlerinde de hem rahatlığınızdan taviz vermek istemiyor hem de şık görünmek istiyorsanız kot pantolonunuzun üzerine uzun bir hırka tercih edebilirsiniz. Uzun hırkaların avantajı şudur, altına giyeceğiniz bluzun sade olması gerekir yani hırka kombini yaptığınızda çok fazla uyum düşünmenize gerek yoktur. Altına seçeceğiniz herhangi bir bot ile işte güne hazırsınız.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu