Ev Modası

Koltuk Rengi Seçimi ve İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu modası her sene bir değişime uğramaktadır. Siz de bu değişime uyarak hem farklı ve güzel modellerle evinizi süslersiniz hem de yenilikçi olduğunuzu çevrenize gösterirsiniz. Salonların büyük bir kısmını koltuk takımları kaplar.

Bu yüzden de koltuk takımı seçerken model ve renk seçimini doğru yapmalısınız. Sizlere bu yazımızda ilk önce ‘dekorasyonda nelere dikkat etmeliyiz?’, bunun hakkında bir kaç tüyolar vereceğim.

İlk olarak şunu belirtelim ki, salonunuzdaki ortamın yoğun olmasından kaçının. Yani çok fazla eşya, aksesuar barındırmayın. Çünkü salon ne kadar yoğun olursa hem gözleri yorar hem rahat bir ortamda bulunamazsınız. Ferah, huzurlu bir ortam istiyorsanız yoğunluktan kaçının derim.

Ayrıca ferah bir ortam için de sadelik gerekir. Salonunuzdaki eşyalar kesinlikle dip dibe, sıkışık bir halde olmasın. Çünkü salonunuz kötü ve kalabalık gözükür.

Bu senenin koltuk takım renkleri trendlerinde, krem rengi koltuk takımları revaçta. Krem rengi huzur veren ve iç açıcı bir renk olduğundan sizlere huzurlu bir ortam sağlar ve stresiniz atmaya yardımcı olur. Bu sadeliği renkli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Örneğin güzel bir tablo ve renkli bir abajur ile salonunuza şıklık katabilirsiniz.

Bu yıl trend renklerin arasında olan biri de mor rengidir. Mor koltuk takımları, zerafeti ve şıklığı evinize yansıtır. Bu renk koltuklarınızı uyumlu ev eşyalarıyla da kombinlerseniz ortamı neşelendirebilirsiniz.

Bu yılın sürpriz renklerinden diğeri de buz mavisidir.

Buz mavisi bana göre mükemmel bir renk. Eminim salonunuza da harika bir hava katacaktır. Açık mavi tonlarını rahatlıkla önerebilirim.

İstikbal Koltuk Takımları Modelleri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir