Kombin Önerileri

Kışın Yapılacak Kazak Kombinleri

Kış ayının yaklaşması ile birlikte kışlık kıyafetler çoktan vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu aylarda hem şık olmak hem de tarz kombinler oluşturmak bazen oldukça zor bir durum olabiliyor. Son derece beğendiğiniz bir kazağı kombin etmekte zorluk yaşarken bu noktada üşümemek adına bazı önlemler almak bizi çıkılmaz bir sorun içine sürüklüyor. Bu yazımızda sizler için kışın kazak kombinleri nasıl yapılır, bu noktada nelere dikkat etmemiz gerekiyor sizler için bir moda yazısı hazırladık.

Kış aylarında kazaklarda kombin etmek adına en uygun kıyafetlerden birisi jean diğeri ise kot eteklerdir. Oldukça soğuk günlerde etek kombini oluşturmak istediğiniz de salaş ve bol bir kazak altına dar ve süper mini boy etekler oldukça tarz kombin oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte kazak + süper mini etek ve çorap çizme ile oluşturacağınız kombin herkesin gözleri size çevirmesini sağlayacaktır. Hem sıcak hem de şık kombin ile şirin bir kafe de kahvenizi yudumlayabilir, dilerseniz işe, tura bile katılabilirsiniz.

Kazak çeşitleri gün geçtikçe artarken bu sayede bize son derece geniş bir kombinleme fırsatı sağlamaktadır. Dar v boğazlı kazaklar ile dar Jeanlar son derece uyum sağlamaktadır. yüksek bel bir kot ile kombinleyebileceğiniz boğazlı kazak üzerine şık ve büyük bir kolye kombini tamamlamada son derece faydalı olacaktır. Bu yıl sizin moda yılınız olması dileğiyle.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu