Kışın Mini Etek Nasıl Kombinlenir?

Kışın Mini Etek Nasıl Kombinlenir?
22 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 119 kez okundu.

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden biridir etekler. Hem soğuk kış aylarında hem de sıcak yaz akşamlarında rahatlıkla kullandıkları parçalardandır. Kadını, kadın yapan eteklerdir. Onları daha zarif gösteren, daha şık gösteren bir üründür. Genellikle yaz akşamlarında dizüstü ya da diz altında, uzun, salaş etekler tercih edilir. Kış aylarında ise deri etekler, kadınların vazgeçilmezidir.

En Güzel Etek Modelleri ve Modası

Mağazaları tek tek kontrol ettiğimizde görüyoruz ki bu sene deri etekler ve ekoseli etekler raflarda yerlerini almış bulunmaktadır. Kışın da soğuk havalara inat etek giymekten vazgeçmeyenler, kalın çoraplarla kombin yapıp kendi stillerini yaratıyorlar.

Mini Etek Kombinleri

Kış aylarında da mini etek giymeyi seçenler, ince çoraplar ve uzun çizmelerle kendi tarzlarını oluşturuyorlar. Böylece oldukça şık bir görünüme sahip olabiliyorlar. Pantolon giymekten sıkılanlar için son derece rahat olan etekler, bu sene de kadınların gözdesi olacak.

Aman Kendinizi Üşütmeyin

Kadınlar için etek, her ne kadar kış aylarında da tercih edilmeye devam etse de hasta olmamaya dikkat edilmesi gerekiyor. Uzun ve yünlü külotlu çoraplarla kombin oluşturmak, sağlığınız açısından son derece önemlidir. Ayrıca siyah ve kalın opak çoraplarla da eteklerinizi kullanabilirsiniz.

Uzun Paltolarla Mini Etek Kombini

Mini etek giydiğinizde soğuk havanın etkisini kırmak istiyorsanız, uzun paltoları tercih edebilirsiniz. Uzun paltoları, mini eteklerle tercih ettiğiniz zaman çok hoş bir görünüme kavuşacaksınız.

Hemen hemen bütün markalarda bulabileceğiniz çorap çizmeler, birkaç senedir ilgi çekiyor. Seçtiğiniz herhangi bir etekle kombinlediğiniz çorap çizmeler, sizi daha seksi gösterecektir. Bu şekilde tüm dikkatler üzerinizde olacak bizden söylemesi. Kadife ve deri etekler bu senenin olmazsa olmazları. Hemen harekete geçin. Kendi stilinizi oluşturmak için geç kalmayın.

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git