Kombin Önerileri

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kadınlar her zaman kusursuz bir görüntüye sahip olmak isterler. Bunun için alışveriş merkezlerini saatlerce gezerler. Çünkü onlar için güzel giyinmek bir özgüven unsurudur. Daima bakımlı, şık olmak isterler. Onlar için kısa ya da uzun boylu olmaları çok önemli olmamaktadır. Ancak kısa boylu olmak bazen avantaj çoğu zaman da dezavantajdır. Doğru kıyafet seçimi ile kısa boylu olmanın olumsuz yanlarını bertaraf edebilirsiniz.

Kıyafet seçiminde, ürünlerin boyutu, kesimi ve deseni önemli bir yer tutar. Çünkü boy uzunluğunuza uygun olmayan bir kıyafet sizi olduğunuzdan daha da kısa gösterecektir. Bu nedenle alınan ürünleri iyi incelemek gerekir. Ayrıca bu konuda bilgi sahibi olmak yararınıza olacaktır. Bu sayede paranız çöpe gitmeyecek ve aldığınız ürünleri, uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

T-Shirt ve Kazaklarda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Üstünüze alacağınız kıyafetlerin seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken şey denediğiniz ürünün üzerinizde bol ve uzun durmasının sizi olduğunuzdan daha kısa göstereceğidir. Bunun yerine kısa üstler kullanmak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ayak bileğinizi kesen ayakkabılar boyunuzu daha kısa gösterecektir. Geniş bantlı ayakkabılar kullanmamak gerekir.

Ceket seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Kısa boylu kadınlar, uzun boyutlu ceketleri kullanmamalıdır. Çünkü bu, onların daha da kısa görünmelerine yol açar.

Elbise, pantolon ve seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Kısa boylu kadınların, düz ve vücuda oturan modeller tercih etmeleri gerekir. Geniş parçalı elbiseler onları daha kısa gösterecektir. Pantolon seçiminde ise yüksek belli modelleri tercih etmeleri gerekmektedir. Dizüstü etek seçimi ise bacaklarını olduğundan daha uzun gösterir.

Bu ipuçlarına dikkat ettiğinizde mükemmel bir görünüme ulaşacağınız kaçınılmaz olacaktır.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu