Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?
30 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 187 kez okundu.

 

Kadınlar her zaman kusursuz bir görüntüye sahip olmak isterler. Bunun için alışveriş merkezlerini saatlerce gezerler. Çünkü onlar için güzel giyinmek bir özgüven unsurudur. Daima bakımlı, şık olmak isterler. Onlar için kısa ya da uzun boylu olmaları çok önemli olmamaktadır. Ancak kısa boylu olmak bazen avantaj çoğu zaman da dezavantajdır. Doğru kıyafet seçimi ile kısa boylu olmanın olumsuz yanlarını bertaraf edebilirsiniz.

Kıyafet seçiminde, ürünlerin boyutu, kesimi ve deseni önemli bir yer tutar. Çünkü boy uzunluğunuza uygun olmayan bir kıyafet sizi olduğunuzdan daha da kısa gösterecektir. Bu nedenle alınan ürünleri iyi incelemek gerekir. Ayrıca bu konuda bilgi sahibi olmak yararınıza olacaktır. Bu sayede paranız çöpe gitmeyecek ve aldığınız ürünleri, uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

T-Shirt ve Kazaklarda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Üstünüze alacağınız kıyafetlerin seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken şey denediğiniz ürünün üzerinizde bol ve uzun durmasının sizi olduğunuzdan daha kısa göstereceğidir. Bunun yerine kısa üstler kullanmak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ayak bileğinizi kesen ayakkabılar boyunuzu daha kısa gösterecektir. Geniş bantlı ayakkabılar kullanmamak gerekir.

Ceket seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Kısa boylu kadınlar, uzun boyutlu ceketleri kullanmamalıdır. Çünkü bu, onların daha da kısa görünmelerine yol açar.

Elbise, pantolon ve seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Kısa boylu kadınların, düz ve vücuda oturan modeller tercih etmeleri gerekir. Geniş parçalı elbiseler onları daha kısa gösterecektir. Pantolon seçiminde ise yüksek belli modelleri tercih etmeleri gerekmektedir. Dizüstü etek seçimi ise bacaklarını olduğundan daha uzun gösterir.

Bu ipuçlarına dikkat ettiğinizde mükemmel bir görünüme ulaşacağınız kaçınılmaz olacaktır.

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git