Moda ve Kombin Önerileri

Kır Düğünleri İçin Saç Modelleri ve Aksesuarları

20.07.2017
699
Kır Düğünleri İçin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Gelinler düğünlerinde haliyle çok güzel olmak isterler ve en büyük korkuları da kuaförlerin saçlarını kötü yapması. Çünkü bu özel günde sizi en güzel gösterecek olan hiç şüphesiz saçlarınızdır.

Tercihiniz kır düğünü ise ve saçlarınızı nasıl yapacağız hakkında bir fikriniz yoksa size bazı kır düğünü saç modellerini paylaşacağım. Ayrıca saçınıza takacağınız saç tokaları ile oldukça güzel bir kır gelini olabilirsiniz.

Kır Düğünleri İçin Saçımı Nasıl Yapabilirim?

Kır düğününde genel olarak tercihler sadelikten yana olmakta. Eğer saçınız uzun ise açık bırakabilirsiniz. Saçınıza takacağınız çiçekler hem doğal bir hava katacak hem de çok güzel görüneceksiniz.  Çiçekleri taç şeklinde yaparak da saçınızda kullanabilirsiniz.

Örgülü saç modeli hemen hemen her tarza uygun bir modeldir. Saçlarınızı örgülü istiyorsanız rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayriyeten örgü aralarına tutturacağınız küçük çiçeklerle güzel bir gelin olabilirsiniz.

Saçıma çiçek takmak istemiyorum diyorsanız da inciler ve pırlantalardan yardım alabilirsiniz. Bu aksesuarlar size hem şık ve modern hem de doğal bir hava katar. Saçlarınızı toplamak istiyorsanız da saçınızı topuz yaparak  küçük bir pırlanta toka ile süsleyebilirsiniz.

Kır düğünlerinde klasik saç tokaları tercihiniz olmasın. Doğanın verdiği güzellik saçlarınıza da yansımalı.

Son yıllarda oldukça moda olan vintage saç aksesuarları, bohem saç aksesuarları ya da ışıltılı saç aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

İşte kır düğünü saç modelleri ve aksesuarları 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.