Makyaj Önerileri

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

Kedi gözü makyajı nasıl yapılır? İşte size mükemmel tiyolar. Hanımefendilerin gözlerini resmen bir kedi keskinliğinde belirginleştirdiği, gerek far gerek ise eyeliner gibi kozmetik ürünlerinin çoğunlukla kullanıldığı makyaj çeşididir. Bu yazımızda videoların yardımıyla size Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışından söz etmek istiyoruz. Siz de kedi gibi etkisinde bırakan ve belirgin gözlere ve bakışlara sahip olmak ister iseniz Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışını aşağıdaki videolarımızdan inceleyebilirsiniz.

Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışı için en temel malzemelerden biri eyeliner, şu sebeple eye liner yardımıyla gözlerinize keskin ve kuyruklu bir bakış kazandırabilirsiniz. Bir öteki Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışı kozmetik ürünü ise, farlardır. Göz farları ile derin fakat keskin bir görüntü elde etmeniz mümkün ki en etkili yolu ise, koyu renkli ve pigmentasyonu yüksek şu demek oluyor ki renk verme kabiliyeti yüksek farlar kullanmaktan geçer. Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışında farların tozlarının dağılmamasına dikkat etmeli ve aydınlatıcı olan ürününüzü de dikkatli kullanmalısınız.

Bununla birlikte Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yaparken, eğer gözleriniz ufak ise beyaz ya da nude ten rangi bir göz kalemi ile gözlerinizin iç kısmını boyayarak, daha dikkatleri üzerine toplayan, vurgulu ve büyük bir hale gelmesini de destek olabilirsiniz. Şimdi sözü Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışı videolarına devredelim ve Muhteşem Belirgin Kedi Gözü Makyajı Yapılışını aşağıdan izleyelim.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu