Kazak Modelleri ve Kombinleri

Kazak Modelleri ve Kombinleri
27 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 282 kez okundu.

Fırfırları hemen hemen her kıyafette rahatlıkla görmekteyiz. Eteklerden, elbiselerden sonra bu fırfır detayı kazaklara da yansıdı.

Fırfır Kollu Kazak Modelleri

Bu fırfır detayı sayesinde özel davetlerde bile, örneğin yılbaşı partilerinde bile rahatlıkla giyebilirsiniz.

Çan Kollu Kazak Modelleri


Fırfır kollu kazaklardan sonra devamı niteliğinde ortaya çıkan çan kollu kazaklar için yeni moda kazak modellerinden diyebiliriz. Bu model kazakları mini, midi boy eteklerle kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Yalnız bu model kazak giydiğinizde mont veya ceket giymeniz biraz sıkıntı olabilir. Bu yüzden dar kollu mont- ceketlerden ziyade kollarınızın rahat edeceği bir seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Oversized Kazak Modelleri


Bu yıl oldukça öne çıkan modellerden biri de bol ve salaş kazaklar olmuştur. Rahat olmayı seven kadınlar için güzel bir tercih olan bu model kazaklarla aynı zamanda birçok kombin yaratabilirsiniz.

Yarasa Kollu Kazak Modelleri


Yarasa kollu kazaklar, bu yılki kazak modası içinde kendine yer edinen kazak modellerinden biri olmuştur.

Boğazlı Kazak Modelleri


Her ne kadar klasik kazak modeli olsa da bu yıl da öne çıkan modeller arasında boğazlı (balıkçı yaka) kazaklar yerini almıştır. Aynı zamanda uzun saçlara sahipseniz saçlarınızı boğaz kısmından içeri sokarak trend görünüm yakalayabilirsiniz.

Omuzları Açık Kazak Modelleri


Geçtiğimiz sezonlarda trendi yakalayan ve oldukça karşılaştığımız omuzları açık kazakları istediğiniz şekilde, ya omuzları pencereli ya straplez formda ya da düşük omuz olarak kullanabilirsiniz.

Kısa Kazak Modelleri


Kısa kazakları bir yüksel bel pantolon ile güzel kombinleyebilirsiniz. Fakat kısa kazakların içine uzun gömlek giyilmesi oldukça trend.

Yırtmaçlı Kazak Modelleri


2015 yılından bu yana öne çıkan bu modelleri pantolonlarla çok kolay kombinleyebilirsiniz. Bohem stil yaratmak için uzun eteklerle ve midi A kesim eteklerle de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git