Estetik

Karın Germe Uygulaması Nedir? Nasıl Yapılır?

Karın Germe Ameliyatı Nedir? Fiyatları Nelerdir?

Tıp dilinde adı abdominoplasti olan estetik müdahaleye karın germe ameliyatı denmektedir.

Bu ameliyat ile bireylerin orta ve alt karın bölgelerinde bulunan aşırı yağ dokusu alınarak ve fazla deri vücuttan ayrıştırılarak karın kaslarını belirginleştirme, sıklığı ve gerginliği arttırma işlemleri sağlanır. Özellikle hamilelik sonrası aşırı kilo kaybı yaşayan kadınlar ile normal yaşantılarında sürekli kilo alış verişi yaşayan bireylerde deformasyona bağlı nedenlerden dolayı karın bölgelerinde sarkmalar ve gevşemeler meydana gelmektedir.

Ciddi şekilde yaşanan kilo verme durumlarında ise karın bölgesinde bulunan deride sarkmalar meydana gelmektedir.

Bazı durumlar dışında normal kilo ve ölçülere sahip kişiler bu durumla karşılaşmasa da zaman zaman istisna durumlar da yaşanabilmektedir.

Kişiye ait genetik özellikler, yaşanan çoğul gebelik durumları veya daha önce karın bölgesinde uygulanan cerrahi işlemler sonrası bu durum sık sık görülmektedir.

Deri altında bulunan fazla yağ dokusunun alınması veya fazla deriden kurtulma işlemleri sonrası bireylerin karın bölgesinde gözle görülür bir sıklığa neden olabilmektedir.

Eğer sizler de daha düzgün bir vücut ve şekilli bir karın istiyorsanız karın germe ameliyatı  işlemi ile bu isteğinize kavuşabilirsiniz.

Bazı durumlarda, cerrahi işlemler sırasında hasar gören kasları onarmak gerekebilmektedir.

Cerrahınız bu durumlarda sizlere yardımcı olacaktır.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Karın germe işlemi sonrası ödemeniz gerekecek fiyatlar vücudunuzda bulunan fazla deriye ve alınacak yağ dokusunun fazlalığına göre değişiklik göstermektedir.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu