Moda ve Kombin Önerileri

Kanserin ilacı nedir – Kanserin çaresi nedir

29.09.2019
73
Kanserin ilacı nedir – Kanserin çaresi nedir

Geçen günlerde, televizyonda yaşlı bir vatandaşımız vardı. Adam “ben kanserin ilacını buldum, kaç tane kanserli insanı iyileştirdim.” gibisinden garip garip açıklamalarda bulunuyordu.
Yaptığı bir karışımla kanserli hücreleri öldürdüğünü, dolayısıyla kansere de çözüm bulduğunu ifade eden bu insan bana pek inandırıcı gelmedi.

Bu kadar profesör, bu kadar tıp alanında uzman insan yaptıkları bu kadar araştırmadan sonra kanserin tedavisine kesin bir çözüm bulamazken bu vatandaşımız ve bu insana benzer bir takım insanlar, vatandaşlarımızı hem maddi yönden hem de manevi yönden sömürmeye başladı.

Hele geçen sene Adana’ da zamanında bir tıp fakültesi yardımcı doçent olarak çalışan doktorumuz, insanlarımıza her bir şişesi 500-600 ytl den bitkisel ilaçlar satarak yolunu buluyordu.
Gerçekten ülkemizde hem maddi hem manevi yönden insanlarımız sömürülüyor.
Yok sizi iyileştireceğiz, yok elimizde bir iksir var ki sizi bütün hastalıklardan kurtaracak, yok vücudunuzda bir tek kanserli hücre kalmayacak gibisinden bir çok ifade kullanılıyor.
Gerçekten utanç verici olaylar bunlar.
Güzel ülkemin güzel insanları ülkemizde o kadar hastane, bir o kadar alanında uzman doktorlarımız varken kendini kanserin tedavisini buldum diyen insanlara bel bağlamayın..

Bütün kanser hastalarına acil şifalar diliyorum

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.