Moda ve Kombin Önerileri

Kadınların Zevk Noktaları Nelerdir?

04.08.2018
428
Kadınların Zevk Noktaları Nelerdir?

Sağlıklı ve güzel bir cinsel ilişki çiftlerin mutluluğunun temelini oluşturur. Güzel ve mutlu bir cinsel ilişki içinse çiftlerin birbirlerinin nelerden hoşlandığını neler yapılmasını istediğini bilmeleri ve öğrenmeleri gerekir.

Çeşitli fanteziler cinsel deneyimleri renklendirir ve cinsel yaşama renk katar. Kadınların zevk noktaları, her kadında farklılık gösterse de birkaç püf nokta tüm kadınlar için zevk noktası olmakta cinsel ilişkilerinin mutlu geçmesini sağlamaktadır. Bu konuda kadınların zevk noktaları nelerdir? sorusunu birçok erkek sormaktadır ve eşlerinin mutluluğu için bu konuda bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Daha zevkli dakikalar için bu noktaları tüm partnerlerin öğrenmesi ve ilişki sırasında kullanması önemlidir.

Klitoris Hakkında Bilgiler

Klitoris, kadınların en hassas noktalarının başında gelir. İlişki sırasında bu bölgeye yapılacak hassas dokunuşlar partnerinizi baştan çıkarır. Birçok kadın bu bölgesinden orgazm olurlar. Klitorise yapılacak dokunuşlar hassas olmalıdır. Başlangıçta yumuşak olarak başlayan bu dokunuşların şiddeti ilişki durumuna göre artan bir dokunuş halini alır. Partnerin hoşlandığı şekilde klitoris uyarılmaya devam edilir. Partnerin klitorisle nasıl dokunuşlardan hoşlandığının anlaşılması da cinsel ilişki tecrübelerinin ilerlemesiyle mümkündür.

Boyun bölgesi

Kadınların en çok hoşlandığı bölgelerden bir diğeri ise boyun bölgesidir. İlişki sırasında buraya yapılacak okşama hareketleri ve küçük öpücükler, partnerin hazzını arttırır. Kadınlar, boyunlarının öpülmesinden çok büyük zevk alırlar. Cinsel hayatlarına renk ve eğlence katmak isteyen çiftlerin bu bölgeyi mutlaka denemesi lazım.

Göğüs uçları

Klitoristen sonra belki de kadınların en çok hoşuna giden şey göğüs uçlarının okşanmasıdır. Meme uçlarının çevresi erkeklerde de hassas bir noktadır. Ancak kadınlarda meme uçları ve meme çevresi oldukça hassastır. Uygun dokunuşların meme uçları ve çevresine yapılması sonucu kadınların orgazma ulaşmaları hızlanır. Kadınların sadece bu bölgelerden orgazma ulaştırmak da ayrıca mümkündür.

Kulak memesi

İlişki sırasında bir diğer zevk noktası, kadınlarda kulak memesidir. Kulak memesinin hassas dokunuşlarla uyarılması, hassas öpücükler kadınların zevkini artıran hareketlerdir. Kulak memesine öpücükler kondururken ayrıca kulağa fısıldanacak sözlerde ilişkinin dozajını ve zevkini artıracaktır.

Dudaklar

Dudaklar bir ilişkinin vazgeçilmezidir. İlişki sırasında dudak dudağa öpüşmeler ilişkinin daha zevkli geçmesini, kadınların orgazma ulaşmasını hızlandırır. Güzel bir öpüşme tekniğiyle kadınlar çok kısa bir sürede şiddetli bir şekilde orgazma ulaşırlar.

Kalçalar

Kalçalar kadınların hassas bölgelerinden bir diğeridir. İlişki sırasında hassas dokunuşlarla kalçalar uyarılmaya başlandıktan sonra dokunuşların dozajı ilişki ilerledikçe artacaktır. Kadınlar, kalçalarına yapılan sert dokunuşlardan da hoşlanırlar. İlişki sırasında partnerlerin verdiği tepkiler, bu dokunuşların şiddetini belirleyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.