Kadın Bacak ve Ayak Dövme Modelleri

Kadın Bacak ve Ayak Dövme Modelleri
27 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

En Güzel ve İlginç Kadın Bacak Dövmeleri

Günümüzde bacak dövme modellerini en çok kadınlar kullanmaktadır. Kadınlar için dövmeler arasında bacak dövme modelleri, en çekici dövmeler arasında yer alıyor. Dövme için en çok tercih edilen bölge ise, üst bacağın üst bölümüdür.

Görüyoruz ki kadınlar en çok bu bölgelerine renkli değişik tarzda dövme yaptırıyorlar. Tercihi çok olan bacak dövme modeli gül desenidir.  Genelde bu bacak dövme modelleri renkli kullanılmaktadır.

İsteğe göre ya bacağın tümünü kaplayan modeller seçilir ya da bacağın küçük bir kesimini kaplayan modeller. Eğer bacağınıza dövme yaptıracaksanız aşağıda yer alan modeller umarım size yardımcı olur.

Kadın Ayak Dövme Modası ve Modelleri

Yine bu dövme modellerini kadınlar daha çok tercih etmektedirler. Ayak dövme modelleri daha çok ya yazılardan ya da küçük şekillerden oluşturulur. Bu modeller daha çok tercih edilmektedir. Bazı dövme modelleri ya ayak tabanına yakın bir bölgeye ya da ayaktan başlayarak ayak bileğine ve bacağa kadar yapılır. Tabi sadece ayak üzerine yapılan dövmeler de vardır.

Bu bölgeye dövme yaptırmayı düşünüyorsanız ayak bölge seçiminde iyi düşünmenizi ve acele bir karar vermemenizi tavsiye ederiz. Eğer ayağınıza dövme yaptıracaksanız umarım aşağıda yer alan modeller size yardımcı olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git