Moda ve Kombin Önerileri

Kabarık ve Prenses Gelinlik Modelleri

11.08.2019
507
Kabarık ve Prenses Gelinlik Modelleri

Her kızın hayali şüphesiz gelinlik giymektir. Bir kadın için düğününde giyeceği gelinlik çok önemlidir. Beyaz ve kabarık gelinlik içinde her kadın kendini çok güzel hissetmek ister. Güzel görünmenin yolu da vücut tipinize uygun bir gelinlik seçmek olacaktır.

En Güzel Kabarık Gelinlik Modası ve Modelleri

Kabarık gelinlik modelleri modasını yitirmiyor. Bu sene de kabarık gelinlik modelleri modaya damgasını vurmuştur. Birbirinden güzel tasarımdaki bu kabarık gelinlikler kadınların oldukça ilgisini çekiyor. Kabarık gelinlik modelleri kadınlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Birçok çeşitte de kabarık gelinlik bulmak mümkündür.

Kabarık gelinliklerde en çok tercih edilenler arasında dantel detayının bulunduğu gelinlik modelleri vardır. Gelinliğin üst kısmına ya da etek kısmına işlenen Fransız danteller oldukça romantik ve göz kamaştırıcı durmaktadır. Bu dantel detayıyla düğününüzde zarif ve bir o kadar da büyüleyici gözükebilirsiniz.

Kabarık gelinliklerde tercih edilen başka model de taşlı modellerdir. Gelinliğin üzerine işlenen parlak taşlar, ince belli kadınlarda oldukça şık durmaktadır.

Bu yıl dikkat çeken modellerden biri de üç boyutlu gelinliklerdir. Kabarık modeldeki gelinliğin üzerine konulmuş olan çiçekler gelinliğe hoş bir hava katmaktadır.

Bu yıl gelinliklerde moda olan ve tercih edilen renk kırık beyaz olmuştur. Ayriyeten de gelinliğe işlenen fiyonk ve kemer şeklindeki küçük detaylar gelinliğin havasını değiştirmektedir.

Evliliğin en önemli parçalarından biri de gelinliktir. Düğün hazırlıkları tamamlandıktan sonra sıra en önemli parçaya geldiğinde bayanlar kararsız kalabilmektedir.

Tüm gözlerin sizin üzerinizde olduğu düğün gününüzde elbette gelinliğinizin de özenli olmasını istersiniz.

Prenses Gelinlik Modası ve Modelleri

Gelinlik tercihlerinde en çok beğenilen modellerinden biri de prenses gelinliklerdir. Prenses gelinlikleri belden kabarık ya da A kesim olarak tercih edebilirsiniz.

prenses-gelinlik-modelleriTrend Prenses Gelinlik Modelleri arasında özellikle dantel detaylı modeller ön planda olacaktır. Özellikle etekleri Fransız gupürlü gelinlik modelleri sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Prenses gelinlik modelleri tercih edilirken vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Uzun boylu kişiler balık modelleri tercih edebileceği gibi belden kabaran prenses modellerini tercih edebilirler. Bunun yanı sıra daha kilolu olan kişilerin de A kesim modelleri tercih etmesi gerekmektedir.

2017-prenses-gelinlik-modelleriPrenses model gelinlik tercih edilirken tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Prenses model gelinlik tercihlerinde sırt dekolteli gelinlik modelleri de tercih edebilirsiniz.

Sırt dekolteli modeller tercih edilirken çok fazla derin dekolte kullanmamaya özen göstermelisiniz. Balık ve modeller ile derin sırt dekoltelerini tercih edebilirsiniz.

Fakat prenses modeller yeteri kadar kabarık olduğundan dolayı gösterişi yalnızca tek bir alanda toplamanız yeterli olacaktır.

En güzel prenses gelinlik modellerinde özellikle çiçek ve kelebek detayları gibi daha doğal ve doğa ile iç içe desenler hâkim olacaktır. Kullanacağınız el çiçekleri ve çiçekli gelin taçları ile gecenin dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.