Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri
11 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 271 kez okundu.

Her kızın hayali şüphesiz gelinlik giymektir. Bir kadın için düğününde giyeceği gelinlik çok önemlidir. Beyaz ve kabarık gelinlik içinde her kadın kendini çok güzel hissetmek ister. Güzel görünmenin yolu da vücut tipinize uygun bir gelinlik seçmek olacaktır.

En Güzel Kabarık Gelinlik Modası ve Modelleri

Kabarık gelinlik modelleri modasını yitirmiyor. Bu sene de kabarık gelinlik modelleri modaya damgasını vurmuştur. Birbirinden güzel tasarımdaki bu kabarık gelinlikler kadınların oldukça ilgisini çekiyor. Kabarık gelinlik modelleri kadınlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Birçok çeşitte de kabarık gelinlik bulmak mümkündür.

Kabarık gelinliklerde en çok tercih edilenler arasında dantel detayının bulunduğu gelinlik modelleri vardır. Gelinliğin üst kısmına ya da etek kısmına işlenen Fransız danteller oldukça romantik ve göz kamaştırıcı durmaktadır. Bu dantel detayıyla düğününüzde zarif ve bir o kadar da büyüleyici gözükebilirsiniz.

Kabarık gelinliklerde tercih edilen başka model de taşlı modellerdir. Gelinliğin üzerine işlenen parlak taşlar, ince belli kadınlarda oldukça şık durmaktadır.

Bu yıl dikkat çeken modellerden biri de üç boyutlu gelinliklerdir. Kabarık modeldeki gelinliğin üzerine konulmuş olan çiçekler gelinliğe hoş bir hava katmaktadır.

Bu yıl gelinliklerde moda olan ve tercih edilen renk kırık beyaz olmuştur. Ayriyeten de gelinliğe işlenen fiyonk ve kemer şeklindeki küçük detaylar gelinliğin havasını değiştirmektedir.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git