Kadın ModasıKombin ÖnerileriYaşam

Kabanlar 2020 2021 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte kaban sezonu da açılmış bulunmaktadır. Kabanlar sonbahar ve kış mevsimde stilleri en iyi yansıtan parçalardan biridir. Bu da kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller listesinin oluşmaya başladığı anlamına gelmektedir. Artık kışın tek kabanla geçirmek yerine, o gün ki kombine yakışan bir kabanla geçirmek insanların daha çok tercih ettikleri bir durum oldu. Her kıyafetlere ayrı kaban ve montlar bulunurken aynı zamanda, bu kaban ve montların modellerinin ve renklerinin de farklı olması günlük kombinler için tercih edilmektedir. Her sene değişen trend ve moda ile insanlar birçok kıyafetleri için kabanları yılın trendlerine uygun bir şekilde giymek isterler. Bunu göz önünde bulunduran tekstil firmaları da her yıl birçok farklı modellerden oluşan kaban üretmeye başladı. Her sene yeni trend modellerden oluşan kabanlar ve montlar, bu sene de insanların ilgi odağı olmuştur. Bazı dönemlerin sevilen ve vazgeçilemeyen kaban ve mont modelleri de beğenilmektedir. Buna akla gelecek ilk örnek deri cekettir. Deri ceket altın çağını 80’lerde yaşarken hala günümüzde de altın çağını yaşıyor denilebilir. Ayrıca diğer yandan şişme montlar yeni yeni trendlere girerken daha önce ilk 90’lı yıllarda kendinden bahsettirmişti. Bu sene de hem yeni yaratıcı fikirlerin görüneceği, aynı zamanda da eski moda kaban ve montların trend olacağı bir sonbahar kış mevsimi olacak.

Tesettur kaban modelleri | Moda Ve Kombin Önerileri

Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller, geçmiş sezonların aksine çok farklı seçeneklerin olacağı bir sezon olacak. Bu sene ki sonbahar kış trendleri, modayı takip eden kişiler için kendi tarzına göre seçebilecekleri bir sürü türden montlar ve kabanlar bulunmaktadır. Bu kabanlar spor, günlük ve rahat modellerden olacak. Aynı zamanda şık, çekici ve klasik modellerden oluşacaktır. Aslında kabanları kombine etmek herkesin kendi elinde olup, bunu istediği modelle yapabilir. Bu sene ki sonbahar kış kaban trend listelerinde işte bunlar var.

Büyük Hacimli Kabanlar

Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller soğuk kış günleri için klasikleşen büyük hacimli montlar vazgeçilmez oldu. İnsanların kış zamanı montun içine giyilen kazak, hırka tarzı kıyafetlerde, büyük hacimli kabanlar sayesinde daha rahat eder. Rahat tarzı sayesinde insanların sevdiği ve aynı zaman da bu model kabanların her sene moda olması klasikleşmiş olduğunun bir kanıtıdır. İster spor tarzda olsun, ister klasik tarzda, bu hacimli kabanların her ikisi içinde uyum sağlayacaktır. Bu kış ve sonbahar da bu model de ön plana çıkan renkler genellikle soğuk tonlardır.

Vazgeçilmez Deri

sibel kaban gri selma sari 1 900x1355 1 | Moda Ve Kombin Önerileri

Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller arasında deri montun modası hiçbir zaman geçmiyor. Her sene trendlerin arasında yerini ön sıralar da alıyor. İster uzun olsun ister kısa olsun, herkesin tarzına uygun bir şekilde giyilmeye devam ediliyor. Deri mont herkesin dolabında olması gereken bir parçadır. Rengi her sene farklı tonlarda trend olur ama çoğu zaman siyah renk tercih edilir. Çünkü siyah rengin uyumuyla daha rahat kombin yapılır. Fakat bu sene deri montlarda daha çok beyaz renk trendler arasında. Deri mont seçimde hem kısa hem uzun modelleri birçok farklı kıyafetler ile trendlere uymak mümkün görünüyor.

Yapay Kürkler

Bu sezon birçok farklı model ve renkler ile yapay kürkle karşımıza çıkıyor. Her sene moda olmayan yapay kürkler, bu sene trend listelerinin içine girmeyi başardı. Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller bu sene yapay kürklerde sıra dışı tonlar ve iddialı renkler kullanılacaktır. Kürk denince akla gelen o pastel tonlar yerine bu sezon,  çok renkli modeller trend olacaktır. Soğuk havalar için en gösterişli kaban olarak yapay kürk ile birçok farklı tarz uygulanabilir. En basit kombinler de bile insanları şık gösteren yapay kürk, bu senenin vazgeçilmez parçalarından biri olacaktır. Tam kışa girmeden giyebilecek yelek kürklerde bu sene ki kaban trendleri arasında yer almaktadır.

Şişme Montlar

Şişme montlar birkaç senedir kış ayların da trendler arasında yerini alıyor, almaya da devam edecek gibi gözüküyor. Genelde spor kombinler de kullanımı tercih edilse de bu sezon bu algı tamamen değişti. Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller bu sene şişme montlara birçok farklı tasarımları sunmaktadır. Bunlar; uzun, kısa, parlak, mat ve birden fazla model ile farklı tarzlar için oluşumunu sağlayacaktır. Şişme montların diğer adı da puf kaban olarak geçmektedir. Kullanım olarak, kısa montları daha çok sportif kombin seçenler tercih etmekle beraber bu değiştirilebilir. Elbise ve ya etek ile daha şık bir kombinde yaratılabilir. Şişme montların kullanımda özellikle kadınların dikkat etmesi gereken bir şey vardır. O da şişme montun olduğundan daha kilolu göstermesi, yani tercih edilirken bu göz önünde bulundurulmalıdır.  Fazla kilosu olan kişiler için ince yapılı şişme mont idealdir. Sokak modasını takip edenler, şişme montun çok fazla rastlandığını bilirler. Puf kabanların şık ve aynı zamanda rahat bir kombin edilmesi için altına etek ile uyum sağlanabilir.

Kapitone Kabanlar

oxxo kaban modelleri 2015 8 | Moda Ve Kombin Önerileri

Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller kapitone desenli kabanlar ile yenileniyor. Bu sene gözde olan kapitone desenler, montlardaki uyumunu çoğu kişinin tercih sebebi haline getirdi. Kapitone desenli kabanlar tercihlere göre istenilen tarzda kullanılabilir. İşe giderken şıkta giyilir veya günlük arkadaşlarla buluşmaya giderken sporda giyilebilir. Kapitone desenin bir avantajlı özelliği ise, kullanılan desenleri sayesinde ne giyilişe giyilsin görüntü olarak şık bir hava katmasıdır. Kapitone desenler, sonbahar mevsiminde de kullanılan yelekler ile trenlere girmiştir. Görünen o ki, bu kadar tercih edilen ürün önümüzdeki birkaç sene de trendlerden kendinden söz ettirecek.

Desenli Kabanlar

krem rengi bayan kaban modelleri | Moda Ve Kombin Önerileri

Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller arasında bu sene desenler ile süslenecek. Farklı desenleri veya karışık desenleri kullanmayı sevenler için bu sene ki trend, tamda istedikleri modellerden oluşmaktadır. Uzun veya kısa montlarda büyüklü küçüklü kareli desenler, puantiyeli desenler ve hayvan desenlerini bu sonbahar ve kış kabanlarda göreceksiniz. Bu modelleri genelde tercih edecek tarzlar farklıdır. İddialı kişilerin kullanacağı leopar desenler veya klasik kişiler için küçük kareli montlar bu seneki trenler arasında bulunmaktadır. Bunlardan ayrı bir desenden bahsedilir ise, o ekose desen olur. Ekose desen trendlere bu kış yeni yeni girmiştir. Ekosenin nostaljik görüntüsü sayesinde yeni sezona bambaşka bir hava katmıştır. Ekose dış giyimden başlıca, her kıyafet kumaşında kullanılabiliyor. Kabanlar 2020 2021 sonbahar kış trendler ve modeller arasına ekose kabanlarda kendinden oldukça söz ettirmektedir. Ekose desen, çoğunlukla iki renklerin ince veya kalın çizgilerinden oluşmaktadır. Bu modelde bu sene ki renk trendi; siyah, beyaz ve gri tonlarıdır. Bu kabanları her türlü alanda kendi tarzınız ile giyebilirsiniz. Günlük ve şık kombin yapılabilecek bu kabanlar, sonbahar kış aylarının yeni vazgeçilmezi olacak gibi gözüküyor. Bu desenli kaban sayesinde stil sahibi görünümü sağlayabilirsiniz.

En trend kaban galerisi

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir