Anne ve Bebek

Jennie Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Jennie Kimdir?

LACKPINK üyesi Jennie hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir öğrenmeye hazır mısın? Jennie hakkında öğrenmek istediğin her teferruat burada! Jennie’nin burcu, Jennie’nin ideal adam tipi, Jennie’nin rol modeli ve kimlere hayran olduğu, Jennie’nin kaç kardeşi olduğu, Jennie’nin boyu ve en sevdiği rengi benzer biçimde detayları senin için derledik. Ayrıca Jennie için hazırladığımız ve yazının nihayetinde göreceğin oylamaya katılabilirsin. Haydi BLACKPINK güzeli Jennie’yi sen de daha yakından tanı!

Jennie RESİMLERİ1
Jennie RESİMLERİ1

Ailenin tek çocuğu olan Jennie’nin yaşamının 5 yılını Yeni Zellanda’nın Auckland kentinde geçirdiğini ve ortaokul düzeyinde kolej eğitimini bu ülkede almış olduğunı biliyor muydunuz? Bu yüzden İngilizce’yi fazlaca akıcı bir şekilde mevzuşabiliyor. Ayriyeten kendisi çok iyi seviyede Japonca da bilmektedir. Şarkı söyleme ve dansın yanında piyano ve flüt de çalabilmektedir. şu demek oluyor ki canlar, hoş fakat boş bir güzel değiliz ne olursa olsun. Ebeveynlerinin adını açıklamasa da babasının bir hastanesi olduğu ve annesinin ‘CJ E&M’ de çalıştığı söyleniyor.

Jennie RESİMLERİ
Jennie RESİMLERİ
Jennie RESİMLERİ2
Jennie RESİMLERİ2
Sahne adı: Jennie
Gerçek adı: Jennie Kim
Pozisyonu: Ana rapçi, lider vokal, merkez
Doğum günü: 16 Ocak 1996
Burcu: Oğlak
Çin Burcu: Domuz
Boyu: 163 cm.
Kilo: 50 kg.
Kan grubu: B
Doğum yeri: Gyeonggi, Güney Kore

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir