Kombin Önerileri

Jean Nasıl Giyilmeli?

60 larda moda tufanı olarak başlayan jean ler günümüzde hala tahtını koruyan parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 60 lı yılların modern çizgisinde ilerlerken 80 lerde her ne kadar eteklere yenik düşse de 90 lı yıllarda yeniden moda haline gelmiş ve günümüzde hala oldukça şık kombin edilebilmektedir. 7 den 70’ e herkesi tercihi olan jean kotlar birçok şekilde kombin edilmektedir. Bu yazımızda sizler için jean nasıl giyilmeli, nelerle kombinlenmeli bu konular hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

Kadın jean modasında genellikle dar modeller tercih edilirken son yıllarda boyfriend kot ve jean modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada hem spor hem de klasik bir şekilde Jeanları kombinlemek mümkündür. Bir sweat bir spor ayakkabı ile şık ve sporluğunuzu konuştururken bir stiletto ve şık bir gömlek ile sokakta klasik rüzgarını rahatlıkla estirebilirsiniz.

Erkek  jean modasında ise bu yıl koyu tonlar tercih edilmektedir. Açık renk jean modellerinin yerini bu yıl koyu ve siyah Jeanlar alırken bu noktada erkekleri içinde her şekilde kombinlemek mümkündür. Şöyle ki yırtık jean ve kot tarzı pantolonlar ile spor bir tarz oluştururken koyu ve siyah Jeanlar altına giyeceğiniz eva taban şık bir ayakkabı ve bir ceket ile oldukça tarz ve klasik bir çizgiyi yakalamak mümkün olmaktadır. Kısacası tarzınızı jean ile kolaylıkla oluşturabilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım.Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu