Abiye Elbise Modelleri

İşlemeli Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Pul payetlerin olduğu abiye kıyafetlerin bayanların ve vitrinlerin vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Geleneksel tutumlara göre pullu ve payetli abiye elbiseler günlük kullanımlardan uzak sadece nişan düğün ve kına gecelerinde kullanırdı. Önceden sadece özel gün ve gecelerde giyilen pullu işlemeli abiye elbise modelleri artık günlük kıyafetlerde de bizlerle beraber.

Abiye

2020 Abiye modelleri

Nakışlı abiye elbise modelleri ve boncuk işlemeli abiye elbise modelleri, pul işlemeli kot pantolon ve ceketlerde boy gösteriyor. Son zamanlarda modanın artması ile yapıştırmalı işlemeli desenler çıktı. Dilediğiniz ceket veya pantolon ya da herhangi bir kıyafetinize ekleyerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

İsterseniz eski kıyafetlerinizi de bu yöntemle yenilik katabilirsiniz. Bu yöntemin en şaşırtıcı olanları ise ekoseli kumaş gömleklerin ceplerinde kullanılan boncuk işlemeler. Ne kadar aykırı görünse de modern şehirli kadınlarımıza ayrı bir rahat ve feminen duruş katıyor.

Yanar dönerli olması sebebiyle çift renkli olmasıyla da son sezona damga vuruyor. Bunlara sadece abiyelerde değil günlük tarzdaki spor ve klasik kıyafetlerde de rastlayabilirsiniz.

Bluz, elbise ve büstiyerler oldukça tercih edilir konuma geldi. İşlemeli payetli pullu abiye elbiselerde şüphesiz lame, siyah ve altın renkleri en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Işıltılı ve Payetli İşlemeli Abiye Elbise Modelleri

Abiye modelleri 2022

Pul ve payetli detaylar yıllardır abiyeler için vazgeçilmez olmuştur. Özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi olan ışıltılı abiye elbiseler göz kamaştıran detaylar. Bu ışıl ışıl kıyafetlerin rengine göre tercih edeceğiniz aksesuarlar ve ayakkabılar ile tarzınızı yaratmanız ve geceye damganızı vurmanız mümkün. Her abiyenin üzerinde karşılaştığımız ışıltılı hava bazen abiyelerde işleme olarak bazen boncuk bazen de pullu payetler olarak karşımıza çıkıyor.

2020 popüler abiye resimleri

Komple işlemeler ile boydan boya abiyeler bulunurken bir taraftan da yarım işlemeli sade abiyelere de rastlayabilirsiniz. Vitrinlerde yerini almış bulunmakta. Vücut yapınıza göre harika abiye elbise modelleri ile karşılaşabilirsiniz.

Payetli pullu abiye elbiseler kırmızı şarap rengi ve renk tonları, antrasit ve gold renkleri en beğenilenler arasında. Vücudu tam saran balık abiye kıyafetler de çokça tercih edilenler arasında.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu