Kadın Modası

İş Kadının Moda Tarzı

iş Kadını kombin önerileri

Genel Moda kategorisinde yayınladığığımız iş bayanı kombin önerileri ve iş hanımı modası trendleri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

iş hanımı modası trendleri

Etiketler: iş hanımı giysileri, iş bayanı makyajı, iş hanımı nasıl giyinmeli, iş bayanları için elbise modelleri

Birçok makyaj uzmanı ne kullandığınızdan fazla nasıl göründüğünüze dikkat etmenizi öneriyor. Bilhassa çalışan bayanların kendilerine çok fazla itina göstermesini de eklersek duyarlılık iyice artmış oluyor.

Bir maskot gibi mübalağa tipte bir makyajla işinize gitmeniz sizi bir hayli gülünç bir duruma düşürecektir. Ustalaşmış anlamda makyaj yapmak aslen görünmüş olduğu kadar zor bir iş değildir. Bir tek nasıl yapmanız gerektiği hakkında ince ayrıntılara takılmak kafi… Pürüzsüz bir görünüm için kesinlikle fondöten,kapatıcı,pudra ve primeri yanınızdan ayırmayın.

iş kadını modası

iş bayanı modası

sonbahar iş kıyafetleri

güz iş giysileri

bayan iş kıyafetleri

kadın iş giysileri

iş kadını kıyafetleri

iş hanımı giysileri

Gözenekleriniz yoğun bir halde belliyse fodöteni kullanmadan önce kapatıcı desteği ile kusurlu bölgeleri iyice kapatın. Bu şekilde fondöteniniz daha kalıcı olacaktır.

Yağlı bir cilde sahipseniz yağsız fondöten kullanın.Öteki kullanacağınız ürünlerinde yağsız olmasına itina gösterin.

Yağlı ciltler kuru ciltlere oranla daha fazla itina ister. İçerisinde su yosunu gibi dengeleyici bitkilerin bulunmuş olduğu ürünleri terih edin. Bu tür ürünler ile yüz çevrenizi tamamen ve iyice temizleyip sonrasında matlaştırıcı bir ürün kullanın.Ve bundan böyle cildiniz makyaja hazır.

Kuru bir cilde sahipseniz, nemlendirmek için aşırı yağlı ürünler kullanmayın. Bunun yarine primer kullanabilirsiniz. Nemlendiriciniz de yağsız olmalı.

iş kadını giyim modası

iş bayanı giyim modası

ofis kıyafetleri

ofis giysileri

İş kadınları için sonbahar modası

İş hanımefendileri için güz modası

iş kadını kombini

iş bayanı kombini

Ihmal etmeyin ki fondöten kapatıcı değildir. Kapatıcı ile kusurlarınızı kapattıktan sonrasında fondöten ile parlaklık ve sabitlik kazandırırsınız. Yağlı ve açık ajurlu bir tene sahip iseniz sıvı fondöten, kuru ciltliyseniz parıltılı fondöten kullanmalısınız.Fondöteni fırça,sünger ya da parmaklarınızla yüzünüze uygulayabilirsiniz.En son pudra ile makyajınızın büyük bölümünü tamamlamış olmuş olursunuz.

Alın çene ve burun bölgelerini allıkla renklendirebilirsiniz.

Gözlerinizi açık kahve tonlarıyla renklendirebilirsiniz.Bu daha organik görünmenizi elde edecektir.Fakat önce gözlerinizi alkolsüz tonik ile temizlemeyi ihmal etmeyin.Siyah yada kahverengi maskara ile kirpiklerinizi daha dolgun izah edebilirsiniz.

Dudaklarınızı önce nemlendirin.İnce bir fırça yardımıyla fazla koyu olmayan rujunuzu uygulayın.Sonrasında peçeteyi iki dudağınızın arasına alın ve fazla ruju paklayın.En son saydam pudra ile rujunuzu sabitleyin.

iş kadını kombin önerileri

iş hanımı kombin önerileri

iş kadını modası önerileri

iş hanımı modası önerileri

Kadın Kıtafetleri 1 | Moda Ve Kombin Önerileri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir