Makyaj Önerileri

İple Dudak Kaldırma ve Dolgunlaştırma Tekniği

Çoğu kadın yüzündeki bazı bölgelerden şikâyetçidir. Burun, dudak gibi yerleri düzeltmek istemektedirler. Gençliğin, çekiciliğin ve güzelliğin simgesi olan dudaklar, yüz güzelliğinin bütünlüğünü sağlamaktadırlar.

İple Dudaklarınızı Nasıl Dolgunlaştırırsınız? İple Dudak Şişirme Teknikleri

Bu sayede dudaklar, daima estetik sektörünün en öncelikli konusu olmuştur. Günümüzde dudak estetiğinin yapılması için en çok kullanılan, yöntem hyaluronik asitten elde edilen dolgu maddeleri ile yapılan işlemlerdi.

Fakat yapılış şekli yüzünden istenmeyen şekillerin ortaya çıkabilmesi ve süresinin 6-8 aya kadar olması yüzünden, estetik ve güzellik ile ilgilenen kişileri ve kurumları hep bir arayış içinde bırakmıştır. Tıpta, devrim niteliğinde olan, iple dudak dolgunlaştırma ve dudak kaldırma  tekniğiyle, artık kadınlar ameliyatsız ve kısa sürede istedikleri dudağa kavuşabilmektedir.

Bu arayışlar içerisinde, iple dudak kaldırma ve dolgunlaştırma tekniği için, caprolactone adı verilen bir maddeden ve ileri teknoloji sayesinde, çift polimerizasyon teknolojisi ile üretilmiş çift yönlü konverjans bir yapıya sahip dokuda eriyebilen, boca adlı bir iplik üretilmiştir.

Caprolactone adlı materyalin her ne kadar ismi tuhaf gelse de, tüm dünyada cerrahi süturlarda güvenle kullanılan bir maddedir. Hem eriyebilir hem de biyolojik uyumludur.

Çift yönlü konverjans yapısı sayesinde uygulandığı dokuda tutunma en etkin seviyede sağlanır.

Yaşlanmayla birlikte kişilerde, hyaluronik asit ve kollajenin azalmasına bağlı olarak, burun ile dudak arasındaki kısım aşağıya doğru sarkmaktadır, bu da üst dudağın ağız içine doğru kıvrılmasına neden olur.

İple dudak kaldırma ve dolgunlaştırma tekniği sayesinde, hem üst dudağı büyük göstermek hem de burun ile üst dudak arasında olan mesafeyi kısaltılmaktadır.

Bunun sonucunda, dudak yukarı kaldırılarak, kişinin daha çekici bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Eğer sizde, ağrısız ve ameliyatsız dudak kaldırma ve dolgunlaştırma istiyorsanız, bu tedavi yöntemini kullanmanızı öneririm.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu