Abiye Elbise Modelleri

İp Askılı Abiye Elbise Modelleri ve Modası

İp Askılı Abiye Elbise Modası ve Kombinleri

İp askılı abiye elbise modelleri gündüz tarzından çok geceye yakışan bir giyim tarzıdır. Şıklığı, zarafeti, dişiliği vurgulayan incecik askılar ile vücuda tam oturan hoş dekolteli elbiseler içinde her kadın harika görünür. Günlük kullanımda ince askılı abiye elbiseler daha çok penye, pamuklu ya da keten kumaşlarda üretilir.

Askılı elbiselerde genel olarak göğüs ve kollarda dekolte verildiği için bacak ve sırt dekoltesi en aza indirilmelidir. Dolayısıyla uzun etek boyları tercih edilir. Dekolteyi bir ya da en fazla bir iki yerde vermek makuldür. Aksi durumda şık olmak yerine berbat bile görünebilirsiniz. Dekolte kadar etkili olan bir diğer unsur da elbisenin rengi, kumaşı ve modelidir.

İp askılı abiye elbise modellerinden birini seçerken, her zaman etek boyuna, göğüs ve sırt açıklığına, elbisenin jarse, saten, kadife, tafta vs mi olduğuna ve rengine bakılmalıdır.

Desen ve baskılar en son bakılabilir. Kırmızı halıda yürüyen bir model misali, ince askılı elbisenizle bu kriterlere önem verirseniz çok şık görünebilirsiniz.

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu