Moda ve Kombin Önerileri

İnce Gösteren Korseli Mayo

03.11.2019
294
İnce Gösteren Korseli Mayo

Mayo Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yazın gelişiyle tatil planları yapılmaya başlandı. Koca bir yılın yorgunluğunu atmak için deniz, kum, güneş ihtiyacımız olan tek şey.

Elbette bir yandan dinlenirken bir yandan da şıklığı elden bırakmamak gerek. Sahilde hem şık bir görünüm hem de rahatlığı yakalamak için doğru mayo seçilmelidir.

Peki vücut tipine göre mayo nasıl seçilmelidir? Öncelikle vücut tipimizi belirleyerek işe başlamalıyız.

Eğer armut vücut tipine sahipseniz beli saran ve belin inceliğini öne çıkaran modeller seçilmelidir. Basen bölgesi bir miktar geniş olacağı için şort altlardan uzak durulmalıdır.

Elma vücut tipine sahipseniz karın bölgesini ince gösterecek şekilde modeller seçilmelidir. Tankini mayo bunun için biçilmez kaftandır. Desen olarak boyuna çizgili modeller seçilmelidir.

Ters üçgen vücut tipine gelirsek kalçaları ortaya çıkarıp boynu belirginleştirmek gerekir. Bunun için tek ve koyu renkli, dekolteli ve drapeli modeller tercih edilmelidir.

Dikdörtgen vücut tipine sahip kadınlar bellerini ortaya çıkarmak için göğsü ve kalçaları ön planda tutmalıdırlar. Parlak renkli, derin dekolteli modeller tercih edilmelidir. Desen seçiminde ise örgü ve çizgi fark yaratacaktır.

Kum saati vücut tipinde ise beli ve göğsü ortaya çıkarmak için kalın kuplu ve geniş omuz askılı ürünler seçilmelidir.

İnce Gösteren Korseli Mayo

Bu vücut tiplerinden birine sahip olsanız bile istediğiniz zarafete kavuşmanız için korseli mayolar sizin kurtarıcınız olacaktır. Kendinizi güvende ve rahat hissetmek için korseli mayo tam sizlik. Oldukça kullanışlı olan korseli mayo vücudunuzdaki sarkma ve fazlalıkları kapatmakla kalmayıp göğüsleri toparlıyor. Sıkı bir görünüme sahip olup ince dokusuyla kolayca kuruma özelliğiyle de büyük bir rahatlık sağlıyor. Pek çok desen ve renge sahip modelleriyle bu yaz sahillerde zarafetinizi konuşturmak için harika bir fırsat. Herkese iyi tatiller 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.