Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Neden Tehlikelidir

İkizler Neden Tehlikeli özellikleri nelerdir

 

 Bu soru sizleri ürkütmesin. İkizler, suç işlemeye meyilli değildir. Kinci hiç değildir. Ona zarar vermek isteyenler olursa kendini savunacaktır. İkizler, masum ve zararsız kimse için birer tehlike değildir. Hatta böyle insanları toplum içinde korumaya çalışacak olan yine bir burç olarak ikizlerdir. İkizler, iyilerin dostu ve cesur savaşçısıdır. Kötülük gördüğü insanlardan ise kıvrak zekası ile başa çıkmayı bilir. Hiçbir suç cezasız kalmaz misali, kendisini üzenlerden zekası ve sivri dili ile gerektiği zaman intikamını alır. Bu intikam bu insanların hadlerini bilmeleri içindir. İkizlerin zekası ve dili kendisine değen insanlar onunla baş edemeyeceklerini anlarlar. Bu sebeple ikizler onlar için tehlikeli olarak algılanır. Karşılarında keskin bir zeka ve bu zekanın duygularla harmanlanıp görünür hale geldiği konuşmalar ve davranışlar vardır. Bu da onları korkutur. İnsanlar, korktukları baş edemeyeceklerini düşündükleri insanlardan korkar ve çekinirler.

ikizler burcu | Moda Ve Kombin Önerileri
İkizler Burcu Neden Evlenmez

 İkizler Dokunulmaz Alanlarına Girenleri Neden Uyarır?

 

 İkizler, özgürlükler simgesidir. Onun özgürlük alanları dokunulmazdır. Özgürlüğünü kısıtlayan insanlardan hoşlanmazlar. Kendini eleştiren, belli kalıplara sokmak için çabalayan insanlardan uzak durur ve aralarına mesafe koyarlar. Uyarılarına kulak vermeyenleri ise sinirlendirecek tavır ve sözler sergileyebilirler. Karşılarındaki insanı kızdırmak için sinsi planlarda yapabilirler. Bu sessiz ve sinsilik, ikizler çevresindeki diğer astroloji üyelerini düşündürüp gergin hissettirebilir. İkizlerin her an nasıl hareket edeceğini kestiremedikleri için onu tehlikeli olarak nitelendirebilirler. Kişilik haklarına ve aile yaşantısına, özel yaşantısına saygı duyulmadığı takdirde ise ikizlerin gerçek öfkesi ile tanışabilirler. Herkesin bir sınır noktası vardır. Bam teline basılmış bir ikizler bağırıp çağırabilir. Sessiz hali bir anda fırtınalı bir ruh haline dönüşebilir. Ruh halindeki bu dalgalanmalarda ikizlerin çevresindekileri ürkütebilir. Tehlike çanları onlar için çalmaktadır. İkizler öfkeli ise ondan ya özür dilemeli ya da baktınız olmuyor uzaklaşıp kaçmalısınız. Aynı ortamda bulunup münakaşaları uzatmak çözüm olmayacaktır.

 

 İkizler Kıskanç Bir İnsan İçin Neden Tehlikeli?

ikizler haftalik yorumlari | Moda Ve Kombin Önerileri
ikizler-haftalik-yorumlari

 İkizler gerek güzelliği gerek aklı ile hep popülerdir. Sosyal medyada takipçileri bir hayli fazladır. Bu yüzden kıskanç bakışlar üzerine üşüşür. Başarılı olmalarına çekemeyen bazı iş arkadaşları ise onların ayaklarını kaydırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kıskanç insanlar için ikizler kadını veya ikizler erkeği birer rakiptir. Rakip oldukları içinde önlerindeki bir engeldir. Başarı için bu engeli geçmeleri gerektiğini düşünürler. İkizler, onların hayatları için tehlikedir. Hedeflerine ulaşmaları önünde bir engel. Böyle düşünenler için ikizler bir tehlikedir. Bu tehlikeyi yenmek için daha akıllı, daha zeki, daha başarılı olmak zorundadırlar. İkizlerin tehlikesi kendisi ile yarışanlar için başarı yolunda motivasyon etkisi doğurur.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir