Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Neden Sevilmez

İkizler burcunun sevilmemesinin nedenleri

 

 İkizler, enerjisi ve kıvrak zekası ile ilgi çeker. Bu ilgi ve popülerlik, kıskanç bakışları üzerinde toplamasına yol açar. İkizlerin zekası ve enerjisi ile yarışabileceklerini sanırlar. Oysaki bu imkansız değil ama çok zordur. İkizler genellikle tek rakibini kendi olarak görür. Çünkü kıskanç değildir. Kendinden daha başarılı insanları takdir eder. Hak eden kişiye övgü dolu sözler söylemekten kesinlikle çekinmez. Çevresinde haset insanlar her zaman vardır ve olacaktır. Bu haset insanlar, ikizleri sevmezler. Çünkü onu çekemezler. Başarılı olması ikizlerin sevilmemesinin en büyük nedenlerinden biridir. İnsanlarla bir yarışı yoktur, kimsenin ayağını kaydırmakta ona göre değildir. Deli dolu yapısı ve dobra davranışları ile dürüst bir karakteri olduğunu kolayca sezebilirsiniz.

 

 İkizler Kaprisli Ve İnatçı mıdır?

ikizler burcu | Moda Ve Kombin Önerileri
İkizler Burcu Neden Evlenmez

 İkizler, kaprisli davranışları ile kimi zaman ailesini, yakın arkadaşlarını, eşini, sevgilisini ve iş arkadaşlarını çileden çıkarabilir. Her şeyi bildiğini düşünmekte beceriklidir. Bu bilmişlik, her yaptığını doğru zanneden ikizlerin çevresindekileri kızdırmasına yol açar. Hoşuna gitmeyen fikir ve önerilere çoğu zaman sıcak bakmaz. Bunu biraz sivri dili ile hemen belli eder. Bu sivri dil, insanların ondan soğumasına ve ondan uzaklaşmasına hatta ona küsmesine yol açar. Gerçekten ikizleri seven bir insan, bu söz ve davranışlarla onu sevmekten vazgeçmez. Ama ona karşı kalıcı bir sevgi kalbinde hissetmeyenler ise onu sevmemeye başlamıştır bile. Bilmiş tavırları, ukala oldukları anlamına gelmez. Sadece itici olarak algılanmalarına yol açacaktır. Bu konudaki astroloji yorumlarını okumak, ikizleri yakından tanımak isteyenler için doğru bir yoldur.

 

 İkizler Değişken Ve Huysuz mudur?

kizler Burcunun Bilinmeyenleri | Moda Ve Kombin Önerileri
İkizler Burcunun Bilinmeyenleri

 İkizler her insan gibi zaman zaman huysuzlanır. Huysuzluğu ile bilinen ve tanınan bir burç değildir. Arkadaş canlısı ve güler yüzlü olduğu için huysuzluklarını kolayca kapatabilir. Şirinlikler yapmayı ve sevdiklerini mutlu etmeyi iyi bilir. Sürprizler yapmayı ve kendisine de yapılmasını çok sever. Değişken bir ruh haline sahiptir. Bu değişkenlik, ruh halinde dalgalanmalar ile kendini hissettirir. Bir anda yüzü gülerken bir anda onu sessiz bir köşeye çekilmiş üzgün tavırlarla bulabilirsiniz. Ağlıyor bile olabilir. Bu ani ruh hali değişiklikleri sebepli olabileceği gibi sebebi olmayabilir de. Karşılarındaki insan son derece anlayışlı ve empati sahibi değilse, bu durum ikizlerin sevilmeyen çocuk konumuna düşmesine yine sebep olabilecektir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir