Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Neden Korkar

İkizler burcunun en çok korktuğu şeyler nelerdir

 İkizler, cesur bir yapıdadır. İnsan ilişkileri kuvvetlidir. Sosyal hayatın içinde olmak, insanlarla hayatı paylaşmak onları mutlu eder. İnsan ilişkileri yoğun olduğu için sevdiği insanları kırmaktan korkar. Değer vermediği insanlara hayat pastasında fazla pay vermediği için onların üzülmesi hatalı bir davranışı ile kendisi bu duruma sebebiyet vermedi ise çok umurunda değildir. Sevdiği insanlar ise onun hassas noktalarıdır. Ailesini, yakın dostlarını ve özellikle çocuklarını kırmaktan ve üzmekten çok korkar. Hele ki hatalı ise bu hatasını telafi etmek için elinden geleni yapacaktır. Bazen fevri tavırlarına engel olamasa da kendini frenlemesi gerektiğini yaşadığı hayat tecrübeleri ona öğretecektir.

 

 İkizler Hayal Kırıklığına Uğramaktan Korkar mı?

 

 İkizler, idealist bir mizaca sahiptir. Kafasının içi, hayalleri ve hayatı boyunca gerçekleştirmeyi istediği şeylerle doludur. Azla yetinen bir burç değildir. Maymun iştahlı olduğu içinde her hoşuna giden alanda var olmak, bu alanlara ilişkin ideallerini gerçekleştirmek ister. Bu idealler bazen onların sınırlarını zorlayabilir. Hayal güçleri son derece gelişmiştir. Hayal güçleri bazen hayal olarak kalması gerekenleri de hayatlarında gerçekleştirebilecekleri yönünde onları yanıltabilir. Sınırlarını zorlayacak ama hayalleri için gerekli imkan ve maddi olanakları bulamamaları onların korkulu rüyası olacaktır.

ikizler haftalik yorumlari | Moda Ve Kombin Önerileri
ikizler-haftalik-yorumlari

 Her insanın hayatında sahip olmak istediklerini gerçekleştirememişlerse, bu onları daha çok mutsuz eder ve başarısız hissederler. Klasik ideallerinin bile ömür boyu hiç hayat bulmaması hissi, onları çok korkutur. İkizler, sevdiklerini ele aldıkları işlerde hayal kırıklığına uğratmaktan, başarısız olmaktan çekinirler. Bu onları korkutur. Hayal kırıklığına uğratmaktan ziyade hayal kırıklığına uğramak korkuyu içlerine büyütecektir. Özellikle beklemedikleri davranış ve sözlerle muhatap olmak onları şaşırtır ve üzer. Sevdiklerinin beklenmedik kötü tavır ve kırıcı sözleri onlar için tam bir hayal kırıklığıdır. Tekrar bu insanları aynı şekilde sevebilir ve onlara güvenebilir miyim şeklinde bir korku ikizler için başlar. Bu korku ile baş edebilmek sanıldığı kadar kolay değildir.

 

 İkizler Ölümden Korkar mı?

 

 İkizler, neşe ve hayat doludur. Yemeye, içmeye, gezmeye ve yeni insanlar tanımaya meraklıdır. Hayatı bu kadar seven bir insan tabi ki hayatı dopdolu yaşamak istemektedir. Ölüm, onun için hayatın parçasıdır. Hayatın değişmez bir bölümü, son senfonisidir. Ölümden her insan gibi korkarlar. Ölüm, onlar içinde bilinmeyenlerden oluşan bir denklemdir. Ama onları ölüm ile ilgili asıl korkutan ölümün kendisi değildir, zamansız ve ideallerini gerçekleştiremeden gelen ölümdür. Anı yaşa felsefesi bu yüzden belleklerinin bir köşesinde her zaman yazılıdır. Hatırladıkları ve uygulamaya çalıştıkları bir felsefedir. İkizler, bilim dalı astroloji rehberliğinde korkuları ile her zaman yüzleşmeye çalışmış bir cengaverdir. Bu savaşçı, vakit kendisi için gelene kadar da hayatı güzel, renkli bir şekilde yaşamaya çalışacaktır.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir