Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Neden Kaybeder

İkizler Burcu Neden Kaybeder, mantıklı bir yaşam çizgisinde seyreder. Akıl bölümü, astroloji analizlerinde yer aldığı üzere karınca gibi çalışır. Meraklı olduğu için her şeyi keşfetmek ister. Duygusal dünyası ise dalgalıdır. İçindeki duygu yoğunluklarını konuşmayı çok sevse bile karşısındaki ile direkt paylaşmaz. Sosyaldir ama hislerini kolay kolay dile getirmez. Karşısındakinin kendisindeki gizemleri çözmesini tercih eder. Bu içe kapanıklık, eğer kendisini anlamayan insanlarla yaşamını paylaşıyorsa ikizleri yalnızlığa itecektir. İnsanların kendisini anlamadığını ve ilgisiz davrandıklarını düşündükçe tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Yavaş yavaş, ya da aniden bu insanlarla arasına duvar örer. İnsanlar ikizlerin bu davranışlarına anlam veremezler. Dengesiz davrandığını düşünürler. İkizler, davranışlarının sebeplerini karşı tarafa açıklamayacaktır. Açıklama olmayınca karşı tarafta kendisine küsünce, ikizler çevresindeki insanları kaybetmeye başlar.

ikizler burcu kisilik ozellikleri | Moda Ve Kombin Önerileri
İkizler Burcu Neden Evlenmez

 İkizler Maddi Durumlarını Sarsan Harcamalar Yapar mı?

 

 İkizler, anı yaşamayı sever. Anı yaşamayı sevince, para biriktirmek onlar için çok zordur. Hobileri ve zevkleri için düşünmeden para harcayabilirler. Kafalarında almak istedikleri bir eşya varsa bu eşya lüks bile olsa almak için bütçelerini zorlarlar. Borç yapmaktan ise zaman zaman korkmamaları mali sorunlarla mücadele etmelerine yol açacaktır. Cimri kesinlikle değillerdir. İsraf yapabilirler. Kontrolü sağlayamadıklarında çevrelerindeki aile büyüklerinin tavsiyelerine kulak vermeleri yerinde olacaktır. İşte bu düşüncesiz mali hareketler onların mal varlıklarında kayıplara yol açabilir. Tutumlu olmaması, ileriyi düşünmemesi para kaybetmesine sebep olur.

 

 İkizlerin Sivri Dili Başına Bela

 

 İkizler, dürüst ve dobradır. Bazen sivri dili kendini zor durumlara düşürebilir. İş hayatında başarılı ve pratik zekalı bir burç olan ikizler, hazır cevaptır. Patavatsız tavırları ise ara ara su yüzüne çıkar. Bu özellikler, insanları kızdırır. Terfi edecek bir ikizler, sırf dili yüzünden yükselemeyebilir. O zaman o da kaybedenler kümesinin bir elemanıdır. Anlar ki doğru söyleyen dokuz köyden gerçekten kovulmaktadır. Doğrular her zaman hoş karşılanmamaktadır. Çenelerini tutmayı öğrenmeleri gerektiğini geçte olsa anlarlar. Sevgili ya da eşleri ile ilişkilerinde fevri tavırları yüzünden sorunlar yaşayabilirler. Bu sorunlar ayrılıklara neden olabilir. Düzenleri bozulduğunda hayat onlar için yeniden başlar. Cesur ve inatçı karakterleri ile mücadelelerini vereceklerdir. Lakin insanlara eskisi gibi güvenemezler. İçlerindeki saf güveni kaybetmişlerdir. Yine kaybeden olmuşlardır. Sevgi ve güven duygusunu kaybeden bir ikizler elbette ki tekrar ayağa kalkacaktır. Ömür boyu kaybeden olmak ona göre değildir.

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir