Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Neden Hoşlanır

İkizler Burcu Neden Hoşlanır, mantıklı bir yaşam çizgisinde seyreder. Akıl bölümü, astroloji analizlerinde yer aldığı üzere karınca gibi çalışır. , yalnızlıktan pek hoşlanmaz. Bazı zamanlar kafasını dinlemek için inzivaya çekilmek ister. Bu inziva zamanları ise nefes aldıklarını hissetmeleri ve günün yirmi dört saati aktif çalışan beyinlerini dinlendirmeleri için kısa mola aralıklarıdır. Tatile gitmekten hoşlanırlar. Tatil, sevdikleri ile oturup saatlerce sohbet edecekleri, güzel doğa manzaralarını seyredebilmeleri için paha biçilmezdir. Tatil tercihleri genellikle ekstreme aktiviteleri de yapabilecekleri rotalardan oluşur. Özellikle genç bir ikizler için heyecan önemlidir. Bu tarz heyecan verici spor ve aktivitelerin içinde yer almaktan çok hoşlanırlar. Deniz, onların vazgeçilmezidir. Su grubu bir burç olmamalarına rağmen, suyu özellikle denizi çok severler. Denizde bir balık misali yüzmek hoşlarına gider. Genellikle iyi birer yüzücülerdir. Yüzmeseler bile denizi, masmavi veya turkuaz bir koyu saatlerce seyredebilir. Böyle bir yerin kenarında balık keyfi yapabilirler. Sevdikleri ile bir araya gelip tabiatın tadına varmak onların vazgeçilmezlerindendir. Hoş anılara sahiptirler. Yaşadıkça bunlara yenilerini eklemekten zevk alacaklardır.

 

 İkizler Kitap Okumaktan Neden Hoşlanır?

ikizler burcu kisilik ozellikleri | Moda Ve Kombin Önerileri
İkizler Burcu Neden Evlenmez

 İkizler, entelektüel ve kültüre değer veren bir insandır. Kültürlü olması, çok kitap okumasından kaynaklanır. Bir ikizler kitaplarla dosttur. Kitaplardan, çevresinden öğrenemeyeceği birçok yeni şeyi öğreneceğini iyi bilir. Evlerinde kendilerine özel kitap okudukları köşelerinin olması sizi şaşırtmasın. Köşelerine çekilip, saatlerce ilgilerini çeken konularda okuyabilirler. Okurlarken rahatsız edilmek istemezler. Çünkü okuduklarını anlamaları, özümsemeleri ve gözlerinde canlandırmaları en hoşlarına giden aktivitelerdendir. Öğrendikçe kendilerine olan güvenleri ve sevgileri daha artar. Özgüvenlerini, okuma alışkanlıkları besler. Sadece kitap okumak değil; dergiler, gazeteler, kimi zaman panoya asılan bir yazı bile okunmak üzere onları beklemektedir. Kitapları değerli olduğu için onları temiz tutmak, tozlarını almak titiz olmadıkları halde yaptıkları rutin işler haline gelir.

 

 İkizler Konuşmak Ve Yazmaktan Neden Hoşlanır?

ikizler burcu | Moda Ve Kombin Önerileri
İkizler Burcu Neden Evlenmez

 Konuşmak, onların sanatıdır. Kibar ve nazik bir üsluba sahiptirler. Kelimeleri yazar olmasalar bile yerinde ve anlamlarına, yazım ve imla kurallarına uygun bir şekilde kullanmaya özen gösterirler. Bu hususta yeni bilgiler öğrenmeye, yanlış yaptıklarını düzeltmeye de herhangi bir itirazları olmayacaktır. Konuşmak, insanlarla iletişim kurmanın en dolaysız yoludur. İnsanların düşünce ve duygularını konuşarak öğrenebilirler. Diyaloglar olmazsa insanlar birbirini tanıyamaz ve algılayamazlar. İnsanları aktif dinlemekte ikizler için önemlidir. Karşılarındakinin sözünün bazen heyecandan bazen bilmişliklerinden kesebilirler. Ama sık yaptıkları bir davranış değildir. Yazmak içinse doğuştan gelen bir yetenekleri vardır. Yazmayı, kelimelerle dans etmeyi çok severler. Yazmaktan çok hoşlanırlar. Yazmak içini dökmek ve rahatlamaktır onlar için. İkizlerden tanınan, iyi yazarların çıktığı astroloji dünyasında bilinen ve kabul edilen bir gerçektir. Onlar kesinlikle kendilerini yetiştirmeleri halinde iyi bir yazar adayıdırlar.

 

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir