Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Nasıl Sevgili İster

İkizler, flört etmekten çok hoşlanır. Eğlenceli ve sosyal aktivitelerin olduğu ortamlara gitmeyi sever. Bir ikizlerin; okulda, kursta, tatilde, işte, bir eğlence mekanında, yemekte, partide ve arkadaş toplantılarında hoşlanabileceği bir insanla tanışması kaçınılmazdır. İkizlerin sevgilisi olması için bir insanın, öncelikle gerek zekası gerek karizması ile bakışları üzerine toplayabilen biri olması gerekir. Popüler kişiler, ikizlerin tanımak isteyeceği insanlardır. Çünkü popüler olduklarına göre çekici özellikleri olmalıdır. Kimi zaman ses tonu, kimi zaman nazik bir tavır ya da davranış ikizleri büyüleyebilir. İnsanları çekici bulmaları için, onları ve çevrelerini etkileyen özellikler, bu kişilerde bulunmalıdır.

 

 İkizler Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

Ikizler-Burcu-Sembolu-Kolye-resim
Ikizler-Burcu-Sembolu-Kolye-resim

 İkizler kadını, konuşkan ve çekicidir. Deli dolu tavırları vardır. Sanatçı bir ruh haline sahiptir. Ruh halleri, neşe ve melankoli seçenekleri arasında dolaşıp durur. Sevgililerinin bu yüzden onlar gibi konuşkan olmaları önemlidir. Konuşkan olan sevgililerinden ayrıca son derece anlayışlı ve hoşgörülü olmalarını beklerler. Kaba, maço ve bencil insanlardan hoşlanmazlar. Böyle insanlarla sevgili olmakta istemezler. Sevgilileri bakımlı, karizmatik olmalıdır. Ama sevgililerinin kendilerinden daha ön planda olmaları canlarını sıkacaktır.

 

 Sevgilileri, şımarık ve ukala tavırlar içerisinde olurlarsa, önce onları kibarca uyarırlar. Bu uyarılar sonuç vermezse onları tabi ki terk edeceklerdir. Bu terk arkasında gözyaşı ve anılar bırakır. İkizler ise bir kere gemileri yakınca, sevse bile geri dönmek onlara göre değildir. Tükürdüğünü yalamaz terimi onlar içindir belki de. Bir ilişki bitmişse, bitmesi için sebepler vardır ve bitmesi gerekiyordur. Çok büyük bir sevgi kalplerinde yaşıyorsa ancak belki böyle bir sevgi bir ikizler kadınına u dönüş yaptırabilir. Kararsız ve güçsüz erkekler ise kesinlikle hayat akışlarında yoktur. İkizler yeterince zor bir burç. O yüzden kendilerini idare edemeyecek, içine kapanık ve güçsüz erkeklerle ilişkinin yürümeyeceğini bilirler.

 

 İkizler Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

ikizler-burcu-erkegi
ikizler-burcu-erkegi

 İkizler erkeği entelektüeldir. Okumayı sevdiği için bilgili kadınlardan hoşlanır. Kendisinden daha zeki bir kadın ise tercihleri arasında olmayacaktır. Güzel, şık, bakımlı ve özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanırlar. Sevgilileri, güzel giyinmelidir. Konuşkan sevgililerden ziyade, doğal ve yeri geldiğince konuşan sessiz, duygusal kadınlardan daha çok hoşlanırlar. Sessiz ve duygusal bir kadın, çekici gelir. Böyle bir kadını tanımak için elinden geleni yapar. Sevgilisinin duygusal, ilgili ve duyarlı olması hoşuna gider. Nazik tavırları ile sevgilisinin kalbine girmeyi başaran bir ikizler erkeği, sürpriz hediyeler almaktan hoşlanır. Sevgilisinin ona sürpriz yapmasına ise bayılacaktır. Astroloji, ikizler erkeğini şaşırtın, şaşırtılmak her zaman onun hoşuna gider, der. Bu tavsiye uygulanmaya değer.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir