Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Nasıl İkna Edilir

İkizler Çok İnatçıdır, Öyleyse Nasıl İkna Olur?

İkizler Burcu Nasıl İkna Edilir İkizler inatçı rüzgarlardandır. Öyle inattır ki sanırsın hiç ikna olamaz. Bildiklerinde direten burç denilince akla gelir ikizler. Kendi doğrularını hayatının merkezine yerleştirir. Bu doğrulara, hayatın tecrübeleri ile tırnaklarını kazıyarak bilgisi, zekası ve emekleri ile ulaştığı için başkalarının fikir ve yönlendirmelerine çoğu zaman önyargısız yaklaşamaz. Duvarları ve tabuları vardır. Açık görüşlü entelektüel bir insan olmasına rağmen dışarıdan sezilemeyen muhafazakar yanlarının da olması sizi hiç şaşırtmamalıdır. Sosyal bir insan olsa da hassas noktaları ve sınırları vardır.

Empati Yeteneği

ikizler
ikizler burcu özelliği

İkizler olaylara yaklaşırken genellikle kendi bakış açısı ile değerlendirmeler yapar. Bir ikizleri ikna etmek istiyorsanız öncelikle onun empati kurarak kendi çemberinden çıkmasını sağlamalısınız. Benim açımdan olayları düşün demelisiniz. Bu onun farklı bakış açılarına sıcak bakmasına neden olacaktır. Mantığının arkasında duyarlı, merhametli, duygusal, sevgi dolu bir kalpleri ve hayal dünyaları vardır. Bu dünyaya giriş için anahtarlardan biri de empatidir.

İkizlerin Duygularına Hitap İkna Olmalarında Etkili midir?

ikizler burcu erkeği
ikizler burcu erkeği

Olayların insanların yüreklerinde yarattıkları etkiler de bir ikizleri ikna etmek için gereklidir. Ama samimiyet ve gerçeklik ikizler için çok önemlidir. Gelip geçici hislere sahip değildirler. Ruh halleri değişebilir bir anda mutluyken bir anda karamsar tavırlar sergileyebilirler. Astroloji yorumlarında gelip geçici olan ruh hallerinin olduğu açıktır. Duyguları dengesiz değildir. Gerçek ve derin duygulara değer verdikleri gibi karşılarındaki insan yapmacık davranıyorsa bunu sezip ondan uzaklaşırlar. Şıp sevdi olabilirler ama şıp sevdi olmaları bile gerçektir. Rol yapmaz karşılarındakini aldatmazlar. Şıp sevdiysem şıpsevdiyim derler. Flört ediyorum diyorlarsa; flört ederler, evlenme niyetim var ya da ciddiyim cümlelerini söylemezler.İkizler dürüst ve dobradır. Bazen patavatsız ve can sıkıcı hatta gıcık bile olabilir. Zor ulaşılmayı sevdiklerinden kolay ikna edilebilen insanlardan olmamaya da özen gösterirler. Bu davranış modeli de karşısındaki insanları yıpratır. Çivi çiviyi söker misali karşısındaki insan bir ikizleri ikna etmek istiyorsa en az onun kadar inatçı olmalıdır. Pes etmeyen güçlü bir kişilik yapısı ile karşılaşan ikizler, ikna edilebilir. Bu kişi bir de zekasını konuşturuyorsa güçlü de bir iletişim yeteneği varsa başarı yakındır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir