Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Nasıl Beslenmeli

ikizler burcu

İkizler Burcu Nasıl Beslenmeli İkizler, sağlığına önem verir. Bu yüzden vitamini bol, faydalı yiyeceklere menülerinde yer verirler. Yedikleri sebze ve meyvelerin faydalarını incelerler. Bilgili ve araştırmacı yapıları, yediklerini özellikleri ile öğrenmelerine yol açar. Faydalarını öğrendikleri besinlere yeme düzenlerinde daha fazla yer açmak onlar için zorunlu olacaktır. Damak tatları gelişmiştir ama lezzetli olan yiyeceklerin bilimsel araştırmalar neticesinde zararları kesin olarak belirlenmiş ve kamuoyu ile paylaşılmışsa artık bu yiyeceklerden uzak duracaklardır. Uzak duramıyorlarsa, alışkanlıkları varsa o zamanda bu yiyecekleri eski sıklıkla yemeyeceklerdir. Arada yapacakları kaçamaklarda bu yiyeceklerle buluşacaklardır. Fast food, kızartmalar, yağlı ve şekerli yiyecekler veya bunlarla yapılmış yemekler sevseler dahi zararlarından ötürü ara sıra yiyecek oldukları besinler arasında yer alır.

 

 İkizlerin Tatlı Krizi  

ikizler haftalik yorumlari | Moda Ve Kombin Önerileri
ikizler-haftalik-yorumlari

 İkizler, şerbetli ve sütlü tatlıları sever. Ev yapımı baklava ve kadayıfa hayır demeleri zordur. Sütlaç, güllaç önlerine geldi mi hayır diyemezler. Bu konuda yapacakları tatlılara hayır demek yerine porsiyonlarını azaltmak olur. İki dilim yerine tek dilim baklava yemek onların tatlı krizine çaredir. Gözleri doymasa bile nefislerine hakim olma konusunda irade sahibidirler. Çikolata onlar için dayanılmazdır. Özellikle yararlı olduğu için bitter çikolatayı daha çok tercih ederler. Çikolatayı limitlerini bilerek yemeleri halinde çikolatanın mutluluk veren ve enerjiyi yükselten etkisinden mahrum kalmazlar. Enerjik bir astroloji çocuklarıdır onlar. Enerji veren yiyeceklere ihtiyaçları olduğu inkar edilemez. Bu dengeyi sağlamaya çalışırlar.

 

 İkizler Hangi Beslenme Türünü Tercih Eder?

 

 İkizler, yetersiz ve dengesiz beslenmenin insan vücudunda çeşitli hastalıklara sebep olduğunun bilincindedir. İkizler, vejetaryen beslenme şekillerini benimseyebileceği gibi hayvansal gıdalar ve et ağırlıklı da beslenme şekillerini tercih edebilirler. Vücut yapılarına bu beslenme şekillerinden uygun olanı diyetisyen ve uzman doktorların tetkik ve sonuçları ile belirlemek isterler. Bilim, onların rehberidir. Onlar için önemli olan kendilerine uygun olanı seçmek ve yeterli, dengeli doğru beslenmektir.

 

 İkizlerin Yemekle İlişkisi Nasıldır?

 

 İkizler, yemek yapmayı ve yemek yemeyi çok sever. Damak zevki olan bir burç. Ünlü gurmelerin ikizler olduğunu öğrendiğiniz zaman şaşırmayın. Yemeğin tadından içinde neler olduğunu, hangi baharatların kullanıldığını bile ince detayına kadar tespit edebilirler. Bu bilirkişilerle yemekte bir araya gelmek, onların hoş sohbetleri ve kültürlü yapıları ile beslenmek hayatı onlarla paylaşanlar için büyük bir şanstır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir