Aşk & İlişkilerAstroloji

İkizler Burcu Nasıl Baba Olur

İkizler Nasıl Baba özellikleri nelerdir

 

İkizler Burcu Nasıl Baba Olur İkizler, hareketli ve neşeli bir babadır. Çocuklar, sık sık seyahat eden babalarından çok şeyler öğreneceklerdir. Babaları seyahatten geldiğinde ise babalarının valizindeki sürpriz hediyeler onları bekler. İkizler sürpriz ve yenilikleri seven bir burç. İkizler babaları, aynı zamanda şaşırtmayı ve sürprizler yapmayı çok sever. Çocuklarının en yakın oyun arkadaşları ve sırdaşlarından biridir. Kimi zaman dengeyi kurmak için otoriter bir tavır alsalar bile çocukları babalarının onların iyiliği için böyle davrandığını bilip, babalarını yargılamayacaklardır. Uzun süre suratı asık ve somurtkan bir baba yüzü görmeyeceklerini iyi bilirler. Espriden anlayan babaları ile eğlenceli ve kaliteli zamanlar çocukları beklemektedir.

 

 İkizler Baba Olunca Neler Yapar?

ikizler burcu erkegi hediye | Moda Ve Kombin Önerileri
ikizler-burcu-erkegi-hediye

 İkizler erkeği baba olma isteği ile doludur. Bir gün evlenip çocuk sahibi olmak onların hayat felsefesinde her zaman ilk sıralardadır. Evlenmek için doğru insan bulmamışlarsa ille evleneyim demez, ruh eşlerini aramaya devam ederler. Evlenmeden önce flört etmek onlar için önemlidir. Bu dönemde geçici ilişkiler yaşayabilirler. Doğru insanı bulana ve emin olana kadar bu yaşam tarzı onların enerjisine uygundur. Evlilik öncesi, hayat tecrübeleri olması için birçok kadınla tanışıp flört etmeleri olasıdır. Evlendiklerinde ise kabuklarına çekilirler.

 

 Evlendikleri kişi ile mutlu olurlarsa sadık birer koca olurlar. Yine hareketli ve bol sosyal aktivitelerin olduğu canlı yaşamlarını bırakmayacaklardır. Ama sınırlarını bilerek yaşarlar. Etik ve ahlaki değerler, aile kurmakla birlikte onlar için daha anlamlı hale gelir. Çocuklar; ev ortamını seven, çocuklarına ve eşine düşkün, sadık bir baba ile yaşadıkları için kendilerini çok şanslı hissedeceklerdir. Süper babaları vardır. Babalarının her zorluğun üstesinden gelebileceğine yürekten inanırlar. Çünkü ikizler baba onlara bu güveni aşılamaktadır.

 

 İkizler Baba Üzüntüsünü Belli Eder mi?

 

 İkizler olan bir baba, güçlü görüntüsünün altında son derece kırılgan ve duygusaldır. Zeka ve mantık eksenli bir yaşam akışları olduğu için duygularını her zaman net bir şekilde anlayamazsınız. Çocukları, onları anlamadığında üzülürler. Anlaşılmak onları mutlu eder. Çocukları, babalarının duygu değişimlerinde yanlarında olmalıdır. Babaları üzgünse, bu seferde çocuklar işi ele alarak babalarını neşelendirmek için ellerinden geleni yapmalıdır. Sıkıntısını üzüntüsüne atan babalarının onlarla rahatça konuşabileceğini babalarına hissettirmelidirler. Gizlice ağlayan bir ikizler babası, astroloji tarihçesinde muhakkak vardır. Önemli olan mutsuz zamanlarında onlardan desteğinizi ve sevginizi esirgememenizdir.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir