Moda ve Kombin Önerileri

İbrahim Saraçoğlu: Boy Uzatan Balıklar

19.09.2019
219
İbrahim Saraçoğlu: Boy Uzatan Balıklar

Bu yazımızda sizlere boy uzatan balıklar, İbrahim Saraçoğlu boy uzatma önerileri, boyum kısa nasıl uzar, boy uzatan formüller, balık boy uzatır mı? gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu geçen günlerde katıldığı Ömer Çelakıl’ın programı hayatın şifrelerinde çok önemli sağlık bilgileri verdi. Saraçoğlu katıldığı programda çocuklarda boy uzatma için “siyah balık eti” kullanımına değindi.
İşte merak ettiğiniz, çocuğumun boyu kısa, çocuğumun boyunu nasıl uzatırım sorusunun cevabı:
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu çocuklarınızın boyunun uzaması için çocuklarınıza bol bol balık yedirmeniz gerektiğini aktardı. Bu balıkların küçük balık olmasının da önemli olduğuna değindi.

Peki, boy uzatan balıklar hangisidir?

Barbun, hamsi, çupra, kefal, torik, palamut ve uskumrudur. Çocuklarınızın boyunun uzaması için bu balıkların siyah kısımlarını yedirmeniz gerekmektedir. Bu kısım balığın sırt kısmından kuyruğuna kadar uzayan bölgedir.

Çocukların boyunun uzaması için haftada en az 2-3 kez bu balıklardan yedirmeniz gerekmektedir. Haftanın 3 günü art arda bu balıkları çocuklara yedirmeniz boy uzamaları için daha faydalı olacaktır.
Bu kürü 6 ay uyguladıktan sonra 1 ay ara verip tekrar 6 ay kullanacaksınız. Bu kürün uygulanmasında önemli bir nokta ise çocuğunuzun yaşının 10’un altında olması boy uzama için ideal bir dönem olmasıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.