Ayakkabı Modelleri

Hotiç Ayakkabı Modelleri

Trend Hotiç Ayakkabı Modası ve Modelleri

Hotiç; çanta, aksesuar, kadın ve erkek ayakkabısında öncü markalardan biridir.  İlkbahar, yaz ve kış sezonunda Hotiç ayakkabı koleksiyonlarında bizi neler bekliyor?

Deride kullanılan malzemeler arasında; süet, yılan, nubuk, rugan, antik, antilop ve tekstil dokular var. Sütlü kahve, gece mavisi, siyah, bronz, gümüş, altın gibi metalik renkler ilk göze çarpanlardan.

2016 Hotiç Ayakkabı Modelleri 32
Örgülü Hotiç Abiy Ayakkabı Modelleri

Trend  Hotiç ayakkabı modelleri arasında birkaç dakikada kaybolabilirsiniz. Kadınların en büyük ilgi alanı olan ayakkabılar için muhteşem ve yepyeni modeller bu markada sizi bekliyor. Şık yaz akşamlarına uygun ince topuklu, ucu açık, bilekten bağlamalı kuzguni siyah ayakkabılar çok çekici. 60’lı ve 70’li yılların kısa kalın topuklu eski moda ayakkabıları da tekrar gündemde Hotiç’te.

Hotiç ayakkabı modelleri için tasarımcılar taş ve zımba işlemeleri güzel düşünmüş. Özellikle sivri burunların üzerine serpiştirilen minik metalik zımbalar göz dolduruyor.

Maskülen ve feminen tarza da uygun yeni Hotiç ayakkabı modelleri ile şıklığı tam anlamıyla bulacaksınız. Püsküllü yazlık botlar ve topuklu babetler de ön planda.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir