Gelinlik Modelleri

Hippi Gelinlik Modelleri 2020-2021

Hippi Gelinlik Modelleri 2020-2021’, tercihini doğallıktan yana kullanmak isteyenlerin sıklıkla tercih edeceği gelinlik modellerindendir. Basit ve doğal yaşam tarzını en güzel yansıtan gelinlik modellerin başında Hippi gelinlik modelleri gelmektedir. Kadınların en gözde gelinlik modellerinden olan Hippi model gelinlikleri, danteller ve nakışlar, fırfırlar ve katlı model tarzları gibi birbirinden farklı seçenekler ile sunulmaktadır.

hippi gelinlik modelleri 2016 9 | Moda Ve Kombin Önerileri
hippi-gelinlik-modelleri-2016-9

Bazı kadınlar evlenecekleri an itibari ile daha rahat ve konforlu bir tasarım hayal eder. İşte bu noktada rahatlığı konuşturmanın yanı sıra stilin ve özgürlüğün de konuştuğu hippi gelinlikler, en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bu tarz gelinlikler giymek isteyen kadınlar, hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılının farklı modellerini bulabilmektedir.

Balık Model Hippi Gelinlik Modeli

Denizkızı kesimleri sevenler, bu hippi gelinlik modelinde aradıklarını bulabilirler. Bu hippi modeli, vücudu mücevherler ile doldurmakta ve dizleri tül yapımıdır. Kol detaylarına hippi tarzında bir dokunuş vermekte olup dizlerinden denizkızı kuyruğu imajı vermektedir.

Büyük Etekli Hippi Gelinlik Modeli

Çok sade bir görünüme sahip olan bu model, eteğindeki tülden yapılma katları, vücuda dantel ayrıntılarının yapışması ile tercih edilen modellerdendir. Bu yönü ile gelinliğin sterilize oluşumunu görebilirsiniz.

Şifon Kollu Hippi Model

hippi gelinlik modelleri 2016 8 | Moda Ve Kombin Önerileri
hippi-gelinlik-modelleri-2016-8

Rengi ve modeli ile fark yaratabileceğiniz bir başka model ise kollarının şifon oluşu yönü ile dikkat çeken hippi gelinliğidir. Şifon kollu hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yıllarında aynı zamanda saflığı temsil eden gelinlik modelidir. Gelinlikte en fazla işlem görmüş çiçeklerin yansıtılmış olması ve gelinliğin kalan kısmında da bu işlenmiş çiçeklerin dağılımını görebilirsiniz.

Çıplak Omuzlu Hippi Gelinlik Modeli

Bu hippi gelinlik modeli, hafif düşüşlere sahip eteği ile oldukça sade bir imaj çizer. Bu gelinliğin en dikkat çeken özelliği ise kolların bir kısmını kaplaması ve omuz çizgisinin bir parçası haline gelmesidir. Kolların bir kısmını kaplaması bakımından omuzları daha görünür bir hale getiren fırfırının olması da bu gelinliğin diğer bir özelliğidir.

Yüksek Moda Hippi Gelinlik Modeli

Hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılında en fazla tercih edilen stildir. Hem hippi ruhunu yansıtmak isteyen hem de zarif bir görünümle stil sahibi olmak isteyen kadınların tercihi, yüksek moda hippi gelinliğidir. Ayrıca bu modelin, omuz kısımları dantel ile doldurulabilmektedir. Ve gelinliği korse kullanarak giyme şansınız bulunmaktadır.

Altın Çiçekli Etek Hippi Gelinlik Modeli

Bu hippi modeli ise gelinliğe doğal dokunuşlar kazandırır. Adından da anlaşılacağı üzere gelinliğin eteğinde ve görünümünde altın renkli bitki ve çiçekler bezenmiş haldedir.

hippi | Moda Ve Kombin Önerileri
hippi

Saçaklı Hippi Gelinlik Modeli

Hippi gelinlik modelleri 2018 2019 yılı içerisinde, özgün tarzlarda tasarlanan modelleri ile eşi benzeri olmayan alternatif seçenekler oluşturmaya devam ediyor. En özgün tarzda olan bu model, standart bir model tipinde değildir. Gelinliğin etek kısmında yer alan saçaklar, elbisenin önemli detaylarını oluşturmakta ve etkileyici bir tarz yaratmaktadır.

Kolları Nakışlı Hippi Gelinlik Modeli

Dikkat çeken bir başka hippi gelinlik modeli ise kolları nakışlı olan modeldir. Kollarda yaratılan nakış işlemleri, boyundaki çizgiyi uzatarak gelinliği daha tok ve derin bir görünüme kavuşturmaktadır.

Romantik Tarzı Yansıtan Hippi Gelinlik Modeli

Hafif şekillerde tasarlanan tül katları ve etekleri şekillendirmede kullanılan ketenler ve biraz da işlenen danteller, gelinliğe ince bir dokunuş katmakta. Gelinliğe ince dokunuşlar katan hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılı içerisinde özellikle bu modeli ile romantik bir tarz yansıtmaktadır.

İşlemeleri İle Tarzınızı Yansıtan Hippi Gelinlik Modeli

hippie gelinlik tasarimlari 1 400x400 1 | Moda Ve Kombin Önerileri
hippie-gelinlik-tasarimlari-1-400×400

Çarpıcı ve seksi hippi modeli, ilk aşamalardan başlayarak tüm gözlerde bu işlemeler görülmektedir. Nakış işlemeli güzel tasarımlar, gelinliğin etek diplerine kadar inmektedir.

Çingene Tazını Yansıtan Hippi Gelinlik Modeli

Hippi tarzında klasik gelinlik modellerinden olan bu gelinlik, dikkat çekici katları ile farklı dokuları ve kıvrımlı şekilleri bir araya getirmekte. Farklı türlerde olan kumaşlardan tasarlanan modeller ile ve askısız boyun çizgisi ile en çarpıcı stiller elde etmek mümkün. Şaşırtıcı tarzda hippi gelinlik modelleri özel olarak diktirilebilmektedir. Bu gelinlik, hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılları içerisinde farklı kumaşlar ve malzemeler ile kullanılabilmektedir.

V Yakalı Hippi Gelinlik Modeli

Tercihini V yakadan yana kullanmak isteyen gelin adayların, 70 ‘li yıllara fazlası ile bağlı ve fit bir vücudunun olması gerekmekte.

Truvakar Kollu Hippi Gelinlik Modelleri

hippi gelinlik 2021 | Moda Ve Kombin Önerileri
hippi gelinlik 2021

Romantik gecelerin vazgeçilmezi haline gelen truvakar kollar, gelinlikte de vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Kır düğününde romantik bir gece için gelin adaylarının ilk tercihi truvakar kollu hippi gelinlik modelleri.

Düşük Omuz Hippi Gelinlik Modeli

Hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılı içerisinde en çok tercih edilen modellerden olmuştur. Düğünlerde gelin adaylarının en fazla tercih ettiği gelinlik modellerinden düşük omuzlu olanı ise sizi daha farklı gösterecek ürünler arasında. Düşük omuzlu modeller, hem naifliğin hem de şıklığın adresi olmuştur. Düşük omuzlu modeller, sizi şık bir halde gösterirken aynı zamanda sizin nazik bir görüntü elde etmenize yardımcı olmaktadır.

İki Parçalı Olan Hippi Gelinlik Modelleri

İki parçalı hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılı içerisinde sizi 80’li yıllara götürüyor. Bu gelinlik modelinde 80’li yıllar dalgası esmektedir. 80’li yılları unutmayanlar için ve o dönemin giyimine özen gösterenlerin tercih etmesi gereken bir modeldir. İki parçalı hippi gelinlik modelinde, saçlarınızı toplamadan bıraktığınız salık şekiller, sizi daha farklı gösterecek, iyi bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Taş Modelli Hippi Gelinlik

Zengin ve şatafattan yana bir görüntü elde etmek isteyen gelin adaylarının sıklıkla tercih etmiş olduğu bir model. Model üstünün taşlardan yapılmış olması, zenginliğin simgesi haline gelmiştir. Taş detaylı modelin diğer bir özelliği ise aşırı zayıf kadınların ve aşırı kilolu kadınların rahatlıkla tercih edebiliyor oluşu.

Uzun Hippi Gelinlik Modeli

hippi gelinlik fiyatlari | Moda Ve Kombin Önerileri
hippi gelinlik fiyatları

Hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılı son moda trend ürünlerinden olan bu model, vücudu sararak vücut hatlarını ortaya çıkarmaktadır. Bu gelinlik modelinde boncuk detayları ve dantel işlemeleri ön planda tutulmuş. Üste oturan uzun kollu hippi modeli, sizi daha çekici ve duru gösterecektir. Neredeyse tamamının dantelden yapıldığı modelde, iç astar ile desteklenerek uzun veya kısa kollu gelinlik modelleri ile sizlerin beğenisine sunulmakta.

Hippi Gelinlik Modeli Trendi

2018-2019 yılı hippi modeli gelinliklerin trend olmasının nedenleri arasında, özgür ve farklı tasarımların olması önemli bir etken olmuştur. Hippi gelinlik modelleri, cool görünümü nedeni ile gelin adaylarını büyülemekte. Hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılı içerisinde tercih edilen salaş ve uzun modeller, rahatlığı seven gelin adayların tercihi konumunda. Buna ek olarak hippi gelinlik modelleri, çiçekler ile süslenmekte. Gelin adayları, soft ve renkli tonlarındaki çiçekler ile etkileyici görünmekte. Saçlara takılmak üzere tasarlanan çiçek taçları, el bileklerini ve ayak bileklerini süslemekte. Gelinlerin ellerindeki uzun sarkıtlı yeşillikler de gelinlerin ellerinde hoş bir görüntü sergilemekte.

Hippi Gelinlerin Makyajı ve Saçı Nasıl Olmalıdır?

hippi gelinlik fiyatlari | Moda Ve Kombin Önerileri
hippi gelinlik fiyatları

Hippi gelinliklerde makyaj nasıl olmalıdır? Hippi gelin adaylarının makyajları, koyu renk göz makyajı ile kendinden söz ettirecek. Yapılacak olan buğulu göz makyajları, baş döndürecek. Buğulu göz makyajları ile gözlerinizdeki derinlikler, etkili bakışlara gebe olacak.

Hippi gelinlik modelleri 2020-2021 yılı saç modelleri nasıl olmalıdır? Saç modellerinde ise her tür örgü modelleri ile saç bantları kullanılarak herkesin beğenisini kazanmanız mümkün.

Hippi gelinlik resimleri galerisi

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir